حسینی: فولاد هیچ حرفی برای گفتن نداشت/ متأسفم، انگار در این فوتبال زیادی هستم

19:14 - 19 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۷۰۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حسینی: فولاد هیچ حرفی برای گفتن نداشت/ متأسفم، انگار در این فوتبال زیادی هستم
سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: بیشتر از همه برای خودم متاسفم، انگار زیادی هستم. آدم سالم نباید انگار در فوتبال باشد.

خبرگزاری میزان - سیدمجتبی حسینی بعد از شکست یک بر صفر مقابل فولاد خوزستان در نشست خبری اظهار داشت: چیزی که مشخص است، این است که فقط تیم آلومینیوم در میدان بود و حریف حرفی برای گفتن نداشت.

وی ادامه داد: هر دو نیمه تیم برتر میدان بودیم، اما وقتی گل آفساید می‌خورید و در زمین حریف گل ۱۰۰ درصد آفساید دریافت می‌کنیم صدایمان باید به چه کسی برسد؟ بیشتر از همه برای خودم متاسفم، انگار زیادی هستم. آدم سالم نباید انگار در فوتبال باشد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت: همیشه سالم کار کرده ام، ولی هر هفته اتفاقاتی رقم می‌خورد که به ضرر ماست. این اتفاقات نتیجه را تعیین می‌کند. اگر قرار است تیمی را از بحران دربیاورید بگویید ما اصلا نیاییم! تا تیم از بحران خارج شود! این موضوع درد آور است.

وی تصریح کرد: تیم حریف اصلا در زمین نبود. گل صدرصد افساید زدند وپنالتی صدرصد ما را نگرفتند! مگرما چقدر زور داریم و برای خودم متاسفم که انگار راه را اشتباه می‌روم. همیشه فلسفه ام این بوده که فوتبال سالم و‌تر و تمیز ارائه بدهیم. انگار در این فوتبال اضافی هستیم. خدا کند جایی این داستان‌ها جمع شود.

حسینی در پایان خاطرنشان کرد: ما فقط در زمین حضور داشتیم و بازیکنان حریف دنبال توپ بچه‌های ما می‌دویدند و این که بخواهند تیمی را از بحران دربیاورند ناجوانمردانه و خیانت به فوتبال است. خیانت به جوانانی است که در فوتبال کار می‌کنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *