پیروانی: ملوان بی‌دلیل در رتبه سوم جدول نیست/ در ضد حملات برنامه داشتیم

18:04 - 19 آبان 1402
کد خبر: ۴۷۴۳۷۰۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پیروانی: ملوان بی‌دلیل در رتبه سوم جدول نیست/ در ضد حملات برنامه داشتیم
مربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: ملوان نشان داد بی‌خود در رتبه سوم جدول نیست.

خبرگزاری میزان - امیرحسین پیروانی پس از تساوی یک بر یک دیدار ملوان و استقلال خوزستان در نشست خبری، اظهار داشت: قبل از شروع صحبت‌هایم به نمایندگی از باشگاه استقلال خوزستان درگذشت علی نیاکانی را خدمت مردم انزلی تسلیت می‌گویم. خاطره مثلث طلایی او، غفور جهانی و عزیز اسپندار در دهه ۵۰ در ذهن‌ها باقی مانده است. امیدوارم خدا به آن ۲ عزیز عمر با عزت بدهد و روح نیاکانی هم در آرامش باشد.

وی افزود: درباره بازی هم باید بگویم بیخود نیست که ملوان در رتبه سوم جدول قرار دارد. مهدی تارتار و همکارانش تیم بسیار خوبی ساخته‌اند. بازی بسیار سختی برای ما بود. از قبل در جلسات فنی با حضور همکارانم و سیروس پورموسوی فهمیدیم ملوان تیمی است که نسبت به شرایط بازی تاکتیک‌های مختلف را مرور می‌کند. شروع بازی‌شان با استفاده از فضای پشت مدافعان و استفاده از رضا جعفری بود که خاطرات خوبی را برای من، فوتبال ایران و تیم ملی جوانان رقم زده است. او یکی از مهره‌های اصلی تیم من بود که در جام جهانی جوانان حاضر شدیم و گل‌های خیلی خوبی را برای ما در مسابقات قهرمانی آسیا زد.

مربی استقلال خوزستان تصریح کرد: پس از آن سعی کردیم در صحبت با مدافعان‌مان فضا را محدود کنیم. سعی داشتیم ملوان پشت مدافعان ما صاحب توپ نشود. به ویژه در نیمه دوم با آوردن بازیکنان بلند قد و ارسال‌های مستقیم از کناره‌ها، پرتاب اوت‌های بلند و جمع کردن توپ‌های دوم می‌خواستند کار را برای ما سخت کنند و این کار را هم انجام دادند. می‌خواهم خدا قوت بسیار بزرگی به بازیکنان‌مان گفته و از آن‌ها تشکر کنم. نفراتی که شاید باور نکنید ۳ نفرشان زیر ۲۰ سال و ۱۸ ساله بودند. این بازیکنان خیلی خوب شرح وظایفی که نسبت به توانایی فنی ملوان، برای‌شان تعریف کرده بودیم، در زمین پیاده کردند.

پیروانی اضافه کرد: خیلی سخت است مقابل این تماشاگران پرشور و دوست‌داشتنی که به بازیکنان شناخته شده و خوب‌شان هیجان می‌دادند، کار کنیم. بازی بسیار سختی بود. با وجود کسب یک امتیاز می‌دانستیم این امتیاز با توجه به شرایط استقلال خوزستان خیلی نمی‌تواند به ما کمک کند. سعی داشتیم از ضدحملات استفاده کنیم و به گل برتری هم برسیم. هرچند در بخشی از بازی، مالکیت را به ملوان داده بودیم، اما هواداران بازی خوبی از سوی هر ۲ تیم شاهد بودند. امیدوارم در ادامه روند ملوان و استقلال خوزستان موفق باشند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *