رؤسای قوه قضائیه وکیل آنلاین مجله حقوقی

زلزله نپال؛ اعضای تیم ملی فوتبال دختران ایران سالم هستند

16:18 - 05 ارديبهشت 1394
کد خبر: ۴۷۴۰۱
دسته بندی: فضای مجازی ، عمومی
خبرگزاری میزان: زلزله‌ شدیدی که غرب نپال از جمله شهر کاتماندو، پایتخت را لرزاند تا کنون بیش از صد کشته و تعداد زیادی زخمی به جا گذاشته است.

: زلزله‌ شدیدی که غرب نپال از جمله شهر کاتماندو، پایتخت را لرزاند تا کنون بیش از صد کشته و تعداد زیادی زخمی به جا گذاشته است.

به گزارش ، در پی وقوع زلزله شدید در نپال، فدراسیون فوتبال ایران اعلام کرد که اعضای تیم ملی دختران زیر ۱۴ سال که به کاتماندو، پایتخت نپال سفر کرده‌اند، در سلامت کامل هستند.

پزشک تیم ملی به سایت فدراسیون فوتبال ایران گفت: "خوشبختانه وضعیت تمام بازیکنان و کادر فنی مطلوب است و هیچ خطری این تیم را تهدید نمی‌کند."

تیم ملی ایران قرار بود امروز ساعت ۱۱:۴۵ به وقت محلی در مرحله رده‌بندی مسابقات زیر ۱۴ سال دختران در منطقه مرکز و جنوب آسیا، در مقابل تیم هند قرار بگیرد که این بازی به دلیل وقوع زلزله لغو شد.

به گفته بهار حسن‌میرزایی زلزله زمانی رخ داده که بازیکنان ایران در زمین حاضر شده بودند و "به دلیل اینکه بازیکنان و کادر فنی در فضای باز استادیوم حضور داشتند، خوشبختانه هیچ مشکلی برایشان رخ نداده است".

زلزله‌ شدیدی که امروز غرب نپال از جمله شهر کاتماندو، پایتخت را لرزاند تا کنون بیش از صد کشته و تعداد زیادی زخمی به جا گذاشته است.


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *