پرسپولیس به دنبال دریافت غرامت از فیفا بابت مصدومیت ملی‌پوشانش

18:46 - 26 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۹۸۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
پرسپولیس به دنبال دریافت غرامت از فیفا بابت مصدومیت ملی‌پوشانش
هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس پیگیری موضوع پرداخت غرامت فیفا به باشگاه بابت مصدومیت بازیکنان‌شان در اردو‌ها و بازی‌های تیم ملی را در دستور کار قرار داد.

خبرگزاری میزان - هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس، امروز (چهارشنبه) با حضور همه اعضا و مدیرعامل در محل ساختمان مرکزی باشگاه تشکیل جلسه داد.

از مسائل مطرح شده در این نشست، همفکری و بررسی راهکار‌های ارائه شده برای تامین منابع مالی جهت پرداخت بخشی از آپشن‌های قراردادی فصل گذشته بود که با قهرمانی‌های سرخپوشان محقق شد.

حاضران در جلسه همچنین بررسی موضوع طرح «حفاظت از بازیکنان فیفا» را در دستور کار داشتند که بر اساس آن باشگاه‌ها در صورت مصدومیت بازیکنان‌شان در رقابت‌های ملی از فیفا غرامت دریافت خواهند کرد.

با توجه به این که تحقق این امر منوط به انجام اقدامات از سوی فدراسیون فوتبال ایران است، در این نشست مقرر شد باشگاه، بررسی‌های لازم را در این ارتباط به انجام برساند و در صورت فراهم بودن امکان این امر، اقدامات مقتضی را با توجه به آسیب‌دیدگی پاره‌گی رباط صلیبی مرتضی پورعلی گنجی و احتمال دوری چند ماهه وی از میادین و بازی‌های پرسپولیس به انجام برساند.

از دیگر مسایل مطرح شده در این نشست، مسایل مربوط به میزبانی از باشگاه استقلال تاجیکستان در چارچوب رقابت‌های لیگ‌ قهرمانان آسیا بود. 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *