رضایی: بازی با تیم‌های بزرگ در توان فدراسیون فوتبال نیست

14:50 - 26 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۹۴۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
رضایی: بازی با تیم‌های بزرگ در توان فدراسیون فوتبال نیست
مربی تیم ملی فوتبال گفت: سال‌ها بود اردن را به این شکل نبرده بودیم و در فینال هم قطر را در یک بازی بی‌نقص با نتیجه خوبی شکست دادیم.

خبرگزاری میزان - رحمان رضایی پس از بازگشت تیم ملی فوتبال درباره قهرمانی ایران در تورنمنت اردن اظهار داشت: تیم‌های خوبی در این تورنمنت شرکت کرده بودند و خوشبختانه توانستیم بازی‌های خوبی انجام دهیم. نقایصی در این دو بازی داشتیم، ولی به نظر من برد در این بازی‌ها خیلی مهم بود. سال‌ها بود که اردن را به این شکل نبرده بودیم و در بازی فینال هم قطر را در یک بازی بی‌نقص با نتیجه خوبی شکست دادیم.

وی درباره برگزاری دیدار تدارکاتی با حریفان بزرگتر گفت: این موضوع نیاز به بودجه و امکانات بیشتر دارد و در توان تیم ملی ایران نیست. همه شرایط تیم‌های دیگر مثل ژاپن و کره جنوبی را با تیم ایران قیاس می‌کنند و حق دارند، اما فدراسیون باید حداقل ۲، ۳ میلیون دلار داشته باشد تا یک بازی دوستانه خیلی خوب داشته باشیم یا بتوانیم با تیم‌های بزرگ اروپایی و آمریکای جنوبی بازی کنیم. متأسفانه این موضوع در توان فدراسیون فوتبال نیست.

مربی تیم ملی فوتبال درباره مصدومیت پورعلی‌گنجی عنوان کرد: متأسفانه مرتضی مصدومیت بدی پیدا کرد و امیدوارم هرچه زودتر به تیمش برگردد. این‌طور که دکتر می‌گوید مشکل رباط صلیبی دارد و باید آزمایش نهایی را بگیرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *