مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی؛

حمله ناجوانمردانه رژیم کودکش اسرائیل نشانه ددمنشی بی‌حد‌ و اندازه این رژیم غاصب است

10:22 - 26 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۸۴۵
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
حمله ناجوانمردانه رژیم کودکش اسرائیل نشانه ددمنشی بی‌حد‌ و اندازه این رژیم غاصب است
مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای جنایت صهیونیست در حمله به بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیدن صد‌ها نفر از مصدومین، بیماران، کادر درمان و افراد بی‌گناه را محکوم کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش حوزه اندیشه خبرگزاری تقریب، مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با انتشار بیانیه‌ای جنایت صهیونیست در حمله به بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیدن صد‌ها نفر از مصدومین، بیماران، کادر درمان و افراد بی‌گناه را محکوم کرد.

متن بیانیه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
وسَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ

حمله ناجوانمردانه و غیرانسانی رژیم کودکش اسرائیل به بیمارستان المعمدانی غزه و به خاک و خون کشیدن صد‌ها نفرازمصدومین، بیماران، کادر درمان و افراد بی‌گناه نشانه رذالت و ددمنشی بی حد واندازه این رژیم خودخوانده وغاصب است.

قتل عام زنان و کودکان و مردم بی دفاع یک نسل کشی آشکار در مقابل چشمان همه جهانیان می‌باشد.

رژیم صهیونیستی با حمایت تسلیحاتی آمریکای جهان خوار و هم پیمانان غربی خود و در سایه سکوت برخی سردمداران کشور‌های مسلمان و غیر مسلمان هر لحظه بر خوی وحشی‌گری خود می‌افزاید و در دایره امنی که برای خود متصور است از هیچ جنایتی دریغ نمی‌کند.

بی‌شک چشمان تمام مردم مظلوم فلسطین خصوصاً ساکنان نوار غزه در انتظار حمایت واقدام عملی سایر مسلمانان است.

بر امرا، علما و فرهیختگان و همه امت مسلمان است که ندای یا للمسلمین برخاسته از حنجره‌های خسته و سینه‌های سوزان از جور ظالمین را به انحای گوناگون پاسخ گویند و ضمن حمایت از مقاومت اسلامی انزجار و نفرت خود را از استکبار جهانی نمایان سازند.

سازمان‌ها و مجامع فعال بین‌المللی نیز وظیفه خطیر خود را در این برهه زمانی انجام داده و مانع تجاوزگری‌های دشمنان بشریت شوند.

مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی حمله به بیمارستان المعمدانی را به شدت محکوم نموده و آمادگی اعضای محترم خود را در سراسر جهان جهت حمایت همه جانبه از مردم مظلوم فلسطین اعلام می‌دارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *