بیانیه تند فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات مجری یک برنامه تلویزیونی

12:37 - 25 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۶۸۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
بیانیه تند فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات مجری یک برنامه تلویزیونی
مجری جوان برنامه فوتبال برتر گویا از انتخاب فدراسیون فوتبال در بین کاندیدا‌های برترین قاره آسیا ناراحت است که حتی انتخاب‌های کنفدراسیون فوتبال اسیا را هم به سخره می‌گیرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، امیدوار بودیم ریاست محترم سازمان صدا و سیما به رویه اختلاف افکنی و فتنه انگیزی برخی برنامه‌های فوتبال رسانه ملی پایان بدهد تا رسانه ملی در فاصله کوتاه به جام ملت‌های آسیا همچون گذشته یار دوازدهم تیم ملی کشورمان باشد، تیمی که به قول مجریان خود صدا و سیما ۸۰ میلیون ایرانی به آن عشق می‌ورزند و مایه نشاط اجتماعی و انسجام و وحدت ملی بیشتر است، اما حیرت زده می‌شویم که برنامه دوشنبه شب شبکه سه تلاش عجیبی داشت تا بین فدراسیون فوتبال و تیم ملی تفرقه افکنی کند و بگوید تیم ملی ربطی به فدارسیون فوتبال ندارد.

عجب! مگر می‌شود تیم ملی کشورمان که روی سینه آن پرچم مقدس جمهوری اسلامی به همراه آرم فدراسیون حک شده ربطی به فدراسیون فوتبال نداشته باشد؟!

چنین رویکرد‌های غیرکارشناسی است که مخاطب عام را دلزده می‌کند تا آنتن مملکت بیش از دو ساعت و نیم در اختیار اتاق فرمانی باشد که از طریق گوشی فرامین را منتقل می‌کند و فرمان می‌دهد و فرمان می‌دهد...

دریغ از حضور یک کارشناس در برنامه؛ و البته در ادامه با بغض نامزد‌های برترین‌های آسیا را هم به سخره می‌گیرد تا حضور فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران در بین کاندیدا‌های بهترین‌های قاره آسیا را هم بی اهمیت جلوه می‌دهد و حتی حاضر نیست ۳۰ ثانیه از وقت برنامه دو ساعت و نیمه برنامه را به این موضوع مهم و ملی اختصاص بدهد، مثل سایر برنامه‌های رسانه ملی در سه روز اخیر ...

اگر دوشنبه شب مثل خیلی‌ها شبکه سه را ندیده‌اید، در ادامه سایر سرفصل‌های مهم! برنامه را از نظر می‌گذارانید؛

*متلک‌های تکراری و دائمی به مدیران فوتبال

*تمسخر مشخص نبودن محل برگزاری مسابقه و ربط دادن آن به سازمان لیگ در حالیکه این مشکل هیچ ارتباطی به مسئولان سازمان لیگ ندارد و بحث شورای تامین استان‌ها ونداشتن سخت افزار لازم در کشور مربوط می‌شود.

* مچ گیری و شبهه افکنی صدباره علیه مدیران فوتبال درباره فهرست حواله خودرو و وعده افشاگرایانه

*زیر سوال بردن انتخابات و مجامع عمومی هیات‌های فوتبال استانی و اینکه این چرخه درست نیست! در واقع زیر سوال بردن اعضای مجمع عمومی فدراسیون فوتبال که بالاترین مرجع فوتبال در همه کشورهاست.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *