قالیباف فرارسیدن روز ملی پارالمپیک را تبریک گفت

13:14 - 24 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۴۸۶
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
قالیباف فرارسیدن روز ملی پارالمپیک را تبریک گفت
رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرارسیدن۲۴ مهرماه، روز ملی پارالمپیک را گرامی داشت.

خبرگزاری میزان - به گزارش خانه ملت، محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرارسیدن۲۴ مهرماه، روز ملی پارالمپیک را گرامی داشت و برای کاروان اعزامی کشورمان به رقابت‌های پاراآسیائی هانگژو که مزین به عنوان «کاروان فرزندان ایران» و شعار ایمان-ایران-افتخار است، آرزوی موفقت کرد.

متن پیام به این شرح است:

بسم‌الله‌الرحمن‌الرحیم

جانبازان و معلولان کشور پهناور ایران اسلامی به‌عنوان سرمایه‌های فرهنگی و اجتماعی همواره با تلاش بی‌وقفه، تجلی‌گر اراده پرصلابت و همت بلند خویش در دست‌یابی به جایگاه‌های رفیع و آرمان‌های درخشان بوده‌اند.

افتخارآفرینی قهرمانان جانباز و معلول در رقابت‌های ورزشی بین‌المللی و جهانی در طول سالیان متمادی که دستاورد غیرت و اقتدار آنان و با استعانت از مدد الهی می‌باشد، همواره سبب‌ساز شادی ملت سرافراز ایران گردیده است.

به‌مناسبت ۲۴ مهرماه، گرامی‌داشت روز ملی پارالمپیک به‌عنوان جلوه و نماد حضور جانبازان و توان یابان گرامی در امر ورزش و تربیت‌بدنی و در آستانه اعزام کاروان ورزشکاران به رقابت‌های پاراآسیائی هانگژو که مزین به عنوان «کاروان فرزندان ایران» و شعار ایمان-ایران-افتخار می‌باشد، ضمن تبریک این روز، امیدوارم در این دوره از رقابت‌ها مانند سایر ادوار شاهد درخشش، افتخارآفرینی و کسب عناوین قهرمانی فرزندان برومند کشورمان و همچنین خرسندی و مسرت مردم شریف ایران باشیم.

محمدباقر قالیباف
رئیس مجلس شورای اسلامی

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *