سیداکوف: به کشتی نگرفتن بعد از المپیک فکر نکرده‌ام/ فکر کنم پدرم از ۳ طلای جهان‌ خوشحال باشد

8:45 - 24 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۴۰۱
سیداکوف: به کشتی نگرفتن بعد از المپیک فکر نکرده‌ام/ فکر کنم پدرم از ۳ طلای جهان‌ خوشحال باشد
قهرمان وزن ۷۴ کیلوگرم رقابت‌های جهانی کشتی آزاد گفت: از اینکه در صربستان توانستم به سومین مدال طلای جهانی برسم بیش از اندازه خوشحال هستم.

خبرگزاری میزان - تمام جهان کشتی با هیجان زیادی منتظر مبارزه بین زائوربک سیداکوف و کایل دایک آمریکایی بودند که این اتفاق در فینال مسابقات جهانی ۲۰۲۳ بلگراد رخ داد و در پایان قهرمان المپیک از روسیه پیروز شد و به سومین طلای جهانی‌اش رسید.

سیداکوف در مصاحبه اخیر خود پس از کسب مدال طلا ضمن آرزوی سلامتی برای عبدالرشید سعدالله‌یف، گفت: بیش از هر کسی سزاوار پیروزی بودم و انگیزه زیادی برای بردن داشتم، چرا که می‌خواستم پدرم را شاد کنم. پدرم ۵ ماه پیش به طرز غم انگیزی درگذشت. سختی‌ها زیاد بود، اجازه حضور نداشتیم، اما من تسلیم نشدم، ایمان آوردم و به سمت پیروزی رفتم.

وی ادامه داد: خدا را شکر همه چیز درست شد و حالا سخت‌تر تمرین خواهم کرد. از تمام کسانی که آنجا بودند بسیار سپاسگزارم. ضمن اینکه این موفقیت را به مادرم هم تقدیم می‌کنم، او خیلی نگران بود.

سیداکوف با اشاره به بازی‌های المپیک پاریس، عنوان کرد: هر روز از خواب بیدار می‌شوم به نزدیک‌ترین هدفم فکر می‌کنم و هیچ وقت از خودم جلو نمی‌افتم. به این فکر نکرده‌ام که بعد از پاریس باز هم کشتی خواهم گرفت یا خیر. فقط به این فکر می‌کنم که دوست ندارم ببازم و نمی‌خواهم ببازم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: قبل از رقابت پایانی در اتاقم دراز کشیدم و از این که می‌خواهم در فینال بجنگم خوشحال بودم، خوشبختانه این شانس را داشتم که سه بار قهرمان جهان شوم. فکر می‌کنم پدرم برای من خوشحال است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *