سخنگوی فراجا: ۲ نفر در ارتباط با قتل داریوش مهرجویی دستگیر شدند

20:09 - 23 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۳۷۹
سخنگوی فراجا:  ۲ نفر در ارتباط با قتل داریوش مهرجویی دستگیر شدند
سخنگوی فراجا اعلام کرد که کارآگاهان در خصوص قتل داریوش مهرجویی به سرنخ‌های جدیدی رسیدند، در این رابطه ۴ مظنون شناسایی و ۲ نفر دستگیر شدند.

خبرگزاری میزان - سردار "سعید منتظرالمهدی" در خصوص آخرین اخبار قتل "داریوش مهرجویی" گفت: کارآگاهان به سرنخ‌های جدیدی رسیدند، استقرار تیم‌های ویژه پلیس و حضور شخص رئیس پلیس آگاهی فراجا به همراه کارآگاهان زبده کشف قتل از همان ساعات اولیه در محل حادثه حکایت از اهمیت موضوع و پیگیری پلیس برای کشف این حادثه ناگوار را دارد.

وی ادامه داد: تمام دلایل موجود در صحنه جرم توسط کارآگاهان قتل جمع آوری شده و عملیات بررسی صحنه جرم ساعتی پیش به اتمام رسید.

سخنگوی فراجا افزود: کاراگاهان در حال تجزیه و تحلیل ادله برداشتی از صحنه جرم هستند؛ تا کنون ۴ مظنون شناسایی و دو نفر از آن‌ها دستگیر شده است و ۲ نفر دیگر نیز بزودی دستگیر خواهند شد.

وی افزود: متاسفانه در ویلای مرحوم مهرجویی دوربینی وجود نداشته است و دوربین‌های ورودی شهرک نیز از مدت‌ها قبل خراب بوده و کار نمی‌کردند.

منتظرالمهدی گفت: با این وجود اطلاعات برخی از دوربین‌های موجود در مسیر و اطراف توسط کارآگاهان تخلیه و در حال بررسی می‌باشن. سگ‌های ویژه کشف جرم رد زدنی‌هایی را بر اساس خون مقتولین که در مسیر فرار قاتلان پیدا کرده اند.

وی تصریح کرد: بالغ بر ۴ هزار خط تلفن مورد رصد قرار گرفته و عملیات لازم در حال انجام است و امیدوار هستیم در کمترین زمان ممکن قاتل یا قاتلان اصلی شناسایی شوند. پلیس به شدت در حال انجام تحقیقات است و اطلاعات لازم متعاقبا به اطلاع مردم عزیز خواهد رسید.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *