تجلیل از دستاورد‌ها و تکریم فعالان نظام بهداشت کشور در دولت سیزدهم

10:27 - 23 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۲۶۵
تجلیل از دستاورد‌ها و تکریم فعالان نظام بهداشت کشور در دولت سیزدهم
معاون بهداشت وزارت بهداشت معرفی دستاورد‌های حوزه بهداشت و تقدیر از فعالان این حوزه را از جمله محور‌های برگزاری نخستین همایش تجلیل از دستاورد‌ها و تکریم فعالان نظام بهداشت کشور در دولت سیزدهم عنوان کرد.

خبرگزاری میزان- به گزارش وبدا، حسین فرشیدی درباره جزییات برگزاری نخستین همایش تجلیل از دستاورد‌ها و تکریم فعالان نظام بهداشت کشور در دولت سیزدهم، تصریح کرد: این همایش در تاریخ ۲۵ تا ۲۸ مهرماه ۱۴۰۲ در تهران با هدف تقدیر از دستاورد‌های حوزه بهداشت، برگزار می‌شود.

وی افزود: افتتاحیه همایش با حضور رییس جمهور برگزار شده و از افرادی که در دو سال اخیر در دولت سیزدهم در زمینه ارتقای سلامت جامعه نقش آفرینی کردند، تقدیر به عمل می‌آید.

فرشیدی ادامه داد: در این همایش درصدد هستیم تا اقداماتی که همکاران ما در شبکه‌های بهداشت و درمان انجام می‌دهند، به سمع و نظر مسئولین کشوری و واحد‌هایی که به صورت غیرمستقیم با وزارت بهداشت در تعامل هستند، برسانیم.

معاون بهداشت وزارت بهداشت، برگزاری همایش تجلیل از دستاورد‌ها و تکریم فعالان نظام بهداشت کشور در دولت سیزدهم را درواقع رویدادی به منظور آشنا کردن مسئولین و مردم با فعالیت‌ها و اقدامات کارکنان حوزه بهداشت و درمان عنوان و بیان کرد: شرح خدماتی که در سال‌های پس از انقلاب در حوزه بهداشت صورت گرفته و موفقیتی که اکنون در حوزه بهداشت حاصل شده، مانند کاهش مرگ و میر در سنین مختلف و یا کاهش عوارض بیماری‌ها و پیشگیری از بیماری‌های واگیر، ارتقای سلامت جامعه و تمامی عواملی که بر سلامت نقش دارند، از جمله محور‌هایی است که در همایش مورد توجه و بحث قرار خواهد گرفت.

وی گفت: همچنین میزگرد‌هایی برگزار خواهد شد و کاشناسان درخصوص مسائل مختلف در حوزه بهداشت و ارزیابی آنچه تاکنون انجام شده و برنامه‌های آتی بحث و تبادل نظر خواهند کرد.

معاون بهداشت وزارت بهداشت عنوان کرد: یکی از مهم‌ترین اتفاقاتی که اخیرا روی داد، همه گیری کووید ۱۹ بود و حوزه بهداشت و درمان کشورمان با سربلندی از این بحران عبور کرد، بنابراین یکی از برنامه‌های این همایش، تقدیر از تلاشگران حوزه سلامت در دوره کروناست. همچنین، در همایش پیش رو، پنجاهمین سال راه اندازی خانه بهداشت را نیز گرامی میداریم.

فرشیدی در پایان گفت: در حاشیه همایش تجلیل از دستاورد‌ها و تکریم فعالان نظام بهداشت کشور در دولت سیزدهم، نمایشگاهی از دستاورد‌های حوزه بهداشت نیز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *