مشکلات واحد‌های مسکونی در تامین آب، برق و صدور پروانه‌ها رفع شد

9:20 - 22 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۰۶۶
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
مشکلات واحد‌های مسکونی در تامین آب، برق و صدور پروانه‌ها رفع شد
معاون معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی ضمن تاکید بر ضرورت افزایش سرمایه بانک مسکن گفت: با مذاکراتی که با وزرا به خصوص وزیر نیرو داشتیم، اغلب مشکلات مربوط به تامین امتیاز آب و برق، بیمه تامین اجتماعی و صدور پروانه‌ها در ۶ ماه نخست سال رفع شده است.

خبرگزاری میزان - به گزارش وزارت راه و شهرسازی، هادی عباسی‌اصل معاون معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی در همایش سراسری مدیران ارشد بانک مسکن بر لزوم افزایش سرمایه و تقویت بانک مسکن تاکید کرد و گفت: ساخت مسکن بدون بانک قوی محقق نمی‌شود و این مهم از طریق افزایش سرمایه و تقویت بانک مسکن میسر خواهد شد.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی، گفت: مدیران استانی با درایت و مدیریت خود و هدایت منابع استان در رفع موانع تولید مسکن در استان‌ها گام بردارند.

عباسی اصل تصریح کرد: بیش از ۳۵ هزار میلیاد تومان منابع مالی طی ۶ ماهه نخست امسال در بانک مسکن در استان‌ها توزیع شده است.

وی بیان کرد: مدیران استانی بانک‌ها با رعایت فازبندی در پیشبرد پروژه‌های بزرگ به نحوی عمل کنند تا تسهیلات بانکی به درستی توزیع شود.

عباسی‌اصل در ادامه به اهمیت مسکن در رونق اشتغال، رشد اقتصاد و کاهش تورم اشاره کرد و افزود: بانک مسکن پرچم دار این موضوع است. با مذاکراتی که با وزرا به خصوص وزیر نیرو داشتیم، اغلب مشکلات مربوط به تامین امتیاز آب و برق، بیمه تامین اجتماعی و صدور پروانه‌ها در ۶ ماه نخست سال رفع شده است.

وی خاطر نشان کرد: امیدواریم با تقویت خدمات ساختاری و زیربنایی همه ارگان‌های مرتبط در توسعه ساخت‌وساز مسکن دست به دست هم دهند تا مشکل مسکن در کشور حل شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *