ایران حمله رژیم صهیونیستی به خودروی حامل خبرنگاران را محکوم کرد

8:19 - 22 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۹۰۵۲
ایران حمله رژیم صهیونیستی به خودروی حامل خبرنگاران را محکوم کرد
سخنگوی وزارت امور خارجه اقدام رژیم صهیونیستی را در حمله به خودروی حامل خبرنگاران محکوم کرد.

خبرگزاری میزان - ناصر کنعانی، سخنگوی وزارت امور خارجه، حمله رژیم صهیونیستی به خودروی خبرنگاران را در جنوب لبنان که به کشته شدن یکی از خبرنگاران منجر شد، محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه، فقدان این فعال رسانه‌ای را به خانواده او و جامعه خبرنگاران و اصحاب رسانه تسلیت گفت و با آنان ابراز همدردی کرد.

وی پیشتر با انتشار پیامی، نوشت: کشتن خبرنگاران مانع از افشای ابعاد شکست غیرقابل ترمیم رژیم صهیونیستی و جنایات ننگین این رژیم در انتقام‌گیری از کودکان معصوم و زنان و مردان بی‌گناه و غیرنظامی غزه نخواهد شد.

کنعانی در ادامه نوشت: بنیان پوشالی رژیم غاصب و جعلی اسرائیل متزلزل‌تر از همیشه است و صدای طبل رسوایی و شکست نظامی و اطلاعاتی آن به گوش جهانیان رسیده است.

در عین حال، نمایندگی ایران در سازمان ملل در پی کشته شدن خبرنگار «رویترز» و زخمی شدن دیگر خبرنگاران این خبرگزاری و نیز شبکه «الجزیره» و «خبرگزاری فرانسه» گفت: آپارتاید اسرائیل در اقدامی وحشیانه، بار دیگر بی‌رحمی تکان‌دهنده‌ای به نمایش گذاشت.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران عصر جمعه به وقت محلی اعلام کرد: آپارتاید اسرائیل در اقدامی وحشیانه، بار دیگر بی‌رحمی تکان‌دهنده‌ای از خود به‌نمایش گذاشت و روزنامه‌نگار رویترز را کشت و پنج نفر دیگر از شبکه الجزیره، رویترز و خبرگزاری فرانسه را مجروح کرد.

نمایندگی ایران در سازمان ملل تاکید کرد: هر کاری هم بکنید، نمی‌توانید حقیقت را تحریف کنید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *