اصفهان‌گردی ساکت و مورایس در تعطیلات لیگ

21:20 - 20 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۹۶۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
اصفهان‌گردی ساکت و مورایس در تعطیلات لیگ
سرمربی پرتغالی سپاهان به همراه مدیرعامل باشگاه سپاهان ظهر امروز از بازار قدیم اصفهان و برخی آثار تاریخی این شهر بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - ژوزه مورایس که بعد از پیروزی پرگل تیمش مقابل صنعت نفت آبادان چند روزی به بازیکنان سپاهان استراحت داد، ترجیح داد در اصفهان بماند و به ریکاوری روحی خود بپردازد.

سرمربی طلایی‌پوشان که طی ۲ سال گذشته علاقه بسیاری به شهر اصفهان و مردم آن پیدا کرده، امروز به همراه مدیرعامل باشگاه سپاهان در بازار اصفهان حضور پیدا کرد و از میدان تاریخی امام علی (ع) اصفهان و همچنین مسجدجامع اصفهان و برخی آثار تاریخی این شهر بازدید کرد.

این دو چهره فوتبالی همچنین در یکی از بریانی‌های قدیمی اصفهان به صرف نهار پرداختند و در کنار مردم اصفهان چند ساعتی را به بازدید از آثار تاریخی شهر گذراندند.

نکته قابل توجه در این بازدید چند ساعته، استقبال قابل توجه مردم شهر اصفهان و هواداران سپاهانی در جای جای شهر اصفهان و بازار داغ عکس‌های یادگاری با این دو چهره فوتبالی بود.

استقبال توریست‌های حاضر در آثار تاریخی اصفهان از مورایس و ساکت هم در نوع خود قابل توجه بود، سرمربی پرتغالی سپاهان در جمع توریست‌های چینی حاضر در مسجد جامع اصفهان از خاطره دیدار‌های خود با تیم‌های چینی و پیروزی مقابل آن‌ها تعریف کرد. 

سپاهان که طی هفته‌های گذشته نتایج درخشانی را در مسابقات لیگ برتر به دست آورده، در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ قهرمانان آسیا، روز دوشنبه یکم آبان به مصاف المالیق ازبکستان می‌رود.

اصفهان‌گردی ساکت و مورایس در تعطیلات لیگ

اصفهان‌گردی ساکت و مورایس در تعطیلات لیگ

اصفهان‌گردی ساکت و مورایس در تعطیلات لیگ

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *