راهپیمایی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی برگزار می‌شود

17:34 - 20 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۹۴۱
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
راهپیمایی در محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی برگزار می‌شود
راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی و شکرانه پیروزی مبارزان فلسـطیـن روز جمعـه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

خبرگزاری میزان -  طبق گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، این شورا در اطلاعیه از برگزاری راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی و شکرانه پیروزی مبارزان فلسـطیـن جمعـه در سـراسـر کشـور خبر داد که متن آن به شرح زیر است:
 
بسمه تعالی

«برگزاری  راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش صهیونیستی و شکرانه پیروزی مبارزان فلسـطیـن جمعـه در سـراسـر کشـور»

عملیات پیچیده ترکیبی، غرورانگیز و افتخارآفرین طوفان الاقصی؛ ضربه‌ای مهلک و کاری بر پیکره نیمه جان رژیم موقت و رو به سقوط  صهیونیستی بود که در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

زلزله ویرانگر یوم‌الله ۱۵ مهر، شکست مفتضحانـه اطلاعاتی و نظامی غیر قابل ترمیم برای رژیم غاصب صهیونیستی و حماسه بزرگ شکوه پیروزی مقاومت اسلامی در برابر این غده سرطانی تا بن دندان مسلح بود.

این عملیات غافلگیرکننده و استراتژیک در قلب سرزمین‌های اشغالی، تمامی معادلات در صحنه نبرد را به طور چشمگیری به نفع جریان مقاومت و جوانان برومند فلسطینی تغییر داد و  حکایت از عمق راهبردی آرمان آزادی قدس شریف در سطح منطقه و جهان دارد.

مشت آهنین فلسطین و گروه‌های مقاومت، نشان از تغییر شعار نیل تا فرات اسرائیل غاصب و تبدیل آن به راهبرد عملیاتی بحر تا نهر شده  و سستی لانه سست‌تر از عنکبوت و شکستن هیمنه پوشالی و دروغین این رژیم سفاک کودک‌کش را بیش از پیش آشکار ساخت.

این عملیات پیش‌دستانه و ابتکاری، به وضوح ثابت کرد؛ دوران بزن در رو، به پایان رسیده  و اگر از اسرائیل کوچکترین غلطی سربزند، تل آویو و حیفا توسط جبهه بزرگ مقاومت اسلامی مستقر در منطقه با خاک یکسان خواهد شد.

حال که دشمن صهیونیستی شکست مفتضحانه‌ای از رزمندگان فلسطینی در میدان نبرد خورده و حیثیت و جایگاه نظامی و امنیتی خود را بر باد رفته می‌بیند و با همان خوی وحشی و ددمنشانه، مردم مظلوم غزه را آماج حملات دیوانه‌وار هوایی خود قرار داده و با بمباران مساجد، مدارس و بیمارستان‌ها و به خاک و خون کشیدن غیر نظامیان بی‌گناه و با اتکاء به مدد و یاری شیطان بزرگ آمریکای جنایتکار در صدد است از این طریق آبروی از دست رفته خود را ترمیم نماید.

جای دارد، به‌مناسبت این پیروزی شکوهمند و عزت آفرین؛  همگام و همصدا با مسلمانان و آزادگان و آزادیخواهان جهان «راهپیمایی محکومیت جنایات رژیم کودک‌کش اسرائیل و شکرانۀ پیروزی مبارزان فلسطین»، جمعه ۲۱ مهرماه، از مسیر‌های اعلامی به سمت میعادگاه‌های نماز جمعه در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

این راهپیمایی در تهران، از  ساعت ۱۰:۳۰ صبح از ۲ مسیر، میدان فردوسی و خیابان آزادی ـ  تقاطع نواب به سمت دانشگاه تهران، برگزار خواهد شد.

شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی؛ ضمن ادای احترام و نثار سلام و صلوات به روح پرفتوح شهدای طریق القدس و اعلام حمایت از ملت قهرمان فلسطین بالاخص گروه‌های مقاومت اسلامی، از ملت سلحشور و آگاه و فهیم ایران اسلامی دعوت می‌کند تا با حضور پرشور خود در این راهپیمایی عظیم، بار دیگر ضمن اعلام حمایت از آرمان بزرگ آزادی مسجد الاقصی و قدس، مرگ اسرائیل را فریاد زنند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *