۱۹۰ تفاهمنامه بین دانش‌بنیان‌ها و شرکت‌های پتروشیمی منعقد شد

16:02 - 19 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۸۲۸
دسته بندی: اقتصاد ، عمومی
۱۹۰ تفاهمنامه بین دانش‌بنیان‌ها و شرکت‌های پتروشیمی منعقد شد
اختتامیه رویداد فناورانه «پتروفن زون ۲» با انعقاد ۱۹۰ تفاهم‌نامه همکاری بین شرکت‌های دانش‌بنیان و شرکت‌های پتروشیمی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی برگزار شد.

خبرگزاری میزان ـ به گزارش روابط عمومی سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، اختتامیه رویداد فناورانه پتروفن زون ۲ با حضور مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، مدیران عامل شرکت‌های دانش‌بنیان، فرمانده قرارگاه کربلا، فرمانده منطقه سوم دریایی سپاه، مدیران عامل شرکت‌های پتروشیمی و چهره‌های علمی استانی و کشوری در منطقه ویژه اقتصادی برگزار شد.

در این رویداد فناورانه از میان یک هزار و ۶۷۲ رزومه ارسالی از سوی شرکت‌های دانش‌بنیان و پس از فرآیند مصاحبه تخصصی، ۳۵ شرکت از ۲۷ استان کشور انتخاب شده که موفق به انعقاد ۱۹۰ تفاهم‌نامه برای حل تقاضا‌های فناورانه در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی شدند.

سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی متعهد به حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان است

پیام برزگر، مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، در اختتامیه رویداد پتروفن زون اظهار کرد: سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی خود را متعهد به حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان می‌داند.

وی هدف از رویداد پتروفن زون را حل نیاز‌های فناورانه شرکت‌های پتروشیمی عنوان کرد و افزود: این رویداد برای دومین بار در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به صورت متمرکز و با دقت و سرعت به انجام رسید.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بیان کرد: ما برای پیشرفت صنعت پتروشیمی راهی جز استفاده از دانش‌بنیان‌ها و اعتماد به جوانان ایرانی نداریم و دانش‌بنیان‌ها مهم‌ترین پیشران اقتدار صنعتی هستند.

رئیس هیئت‌مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی گفت: آینده منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به دانش‌بنیان‌ها گره خورده و اقتدار صنعتی صرفا با تکیه و اعتماد به دانش‌بنیان‌ها محقق می‌شود.

وی تصریح کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان می‌توانند از ظرفیت خالی و سرمایه بیش از ۳۰ میلیارد دلاری منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی به خوبی استفاده کنند.

برزگر گفت: ما در منطقه ویژه تمام قد آماده خدمتگزاری به دانش‌بنیان‌ها هستیم تا با واگذاری زمین و تسهیل در برقراری ارتباط با شرکت‌های منطقه ویژه و ارائه مشوق‌های مختلف زمینه را برای حضور موثر و ارزش‌آفرینی آن‌ها در منطقه ویژه اقتصادی فراهم کنیم.

رئیس هیئت‌مدیره سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی تاکید کرد: اکثر کارخانه‌های بزرگ منطقه ویژه بالای ۲۰ سال عمر دارند و این فرصتی جهت ورود نوآوری و دانش‌بنیان‌ها برای افزایش بهره‌وری است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *