تکواندو گرندپری چین| حذف ۳ تکواندوکار ایران در روز دوم

14:35 - 19 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۸۱۴
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
تکواندو گرندپری چین| حذف ۳ تکواندوکار ایران در روز دوم
۳ نماینده ایران در روز دوم رقابت‌های گرندپری تائویان با شکست برابر رقبا از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

خبرگزاری میزان - سومین مرحله از مسابقات گرندپری تکواندو در سال ۲۰۲۳ امروز چهارشنبه ۱۹ مهرماه با برگزاری مبارزات اوزان ۶۸-، ۸۰- کیلوگرم آقایان و ۶۷- کیلوگرم بانوان در سالن «شانگسی» شهر تائویان چین پیگیری شد که ۳ نماینده ایران در اوزان ۶۸- و ۸۰- کیلوگرم مردان با شکست برابر رقبای خود از دور مسابقات حذف شدند. 

در وزن ۶۸- کیلوگرم، «متین رضایی» در مبارزه نخست خود «دویون کی وون» از کره جنوبی را در ۲ راند متوالی شکست داد. وی دور دوم در پیکار با «اولوگ بک رشیدوف» ازبکستانی دارنده طلای جهان و المپیک ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و از دور رقابت‌ها کنار رفت.

در وزن ۸۰- کیلوگرم تیم کشورمان ۲ نماینده داشت. مهران برخورداری ابتدا برابر «الکساندر رادکوویچ» از اتریش ۲ بر صفر به برتری رسید، اما برابر «صالح الشرابتی» حریف عنواندار المپیک توکیواز اردن ۲ بر صفر بازی را واگذار کرد و از گردونه رقابت‌ها کنار رفت. 

میرهاشم حسینی دیگر نماینده کشورمان در این وزن ابتدا «پارک وو هئوک» قهرمان جهان در سال ۲۰۲۲ را ۲ بر صفراز پیش رو برداشت و سپس «آندره ریچارد اوردمن» از نروژ را نیز با همین نتیجه شکست داد. وی در مرحله یک چهارم نهایی در مبارزه با «جسوربک جایسانوف» قهرمان گرنداسلم ووشی و قهرمان آسیا ۲۰۲۲ از کشور ازبکستان ۲ بر صفر بازنده و از جدول خارج شد.

برای تیم ملی کشورمان در روز نخست این مسابقات ناهید کیانی در وزن ۵۷- کیلوگرم موفق به کسب نشان ارزشمند نقره شده است.

گفتنی است، فردا در روز سوم و پایانی مسابقات، ابوالفضل عباسی و سجاد مردانی نمایندگان ایران خواهند بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *