آیت‌الله آملی لاریجانی: اقدام شجاعانه رزمندگان فلسطینی موجب اعجاب دوست و دشمن شده است

19:56 - 18 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۶۵۹
آیت‌الله آملی لاریجانی: اقدام شجاعانه رزمندگان فلسطینی موجب اعجاب دوست و دشمن شده است
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام، گفت: کار شجاعانه‌ای که رزمندگان فلسطینی در برابر دشمن انجام دادند، دوست و دشمن را به اعجاب واداشته است.

خبرگزاری میزان - رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در جلسه درس خارج، اقدام اخیر رزمندگان فلسطینی در برابر رژیم اشغالگر قدس را کاری شجاعانه خواندند که در تاریخ ثبت خواهد شد.

آیت‌الله آملی لاریجانی با اشاره به کمبود ادوات نظامی جبهه مقاومت فلسطین در برابر رژیم تا بن دندان مسلح اسرائیل، گفت: رزمندگان فلسطینی در برابر دشمنی که از توان نظامی و اشراف اطلاعاتی خود بسیار اطمینان داشت، کاری شجاعانه انجام دادند که فوق تصور تحلیلگران و متخصصان این عرصه است و دوست و دشمن را به اعجاب واداشته است.

استاد حوزه علمیه با توجه به اینکه ملت فلسطین از سرزمین خود اخراج شده و مظلوم‌ترین ملت‌هاست، خاطرنشان کرد: مسئله اصلی، شکست هیمنه دشمن است که امروز توسط مقاومت انجام گرفته است. رزمندگان فلسطینی با وجود همه محدودیت‌ها توانستند با تهیه سلاح و برنامه‌ریزی مناسب، شجاعانه در برابر دشمن بایستند.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه حماسه جبهه مقاومت از هر جهت ستودنی است و سد دشمن در برابر مقاومت فلسطین شکسته‌شده، افزود: همان‌طور که انتظار می‌رفت بازتاب ایستادگی در برابر رژیم جائری که اساسش بر ظلم بنا شده، حمله به مردم، زنان و کودکان بی‌دفاع است و در چنین شرایطی از دولت‌های اسلامی انتظار می‌رود تا به جای تمایل به عادی‌سازی روابط با رژیم صهیونیستی، در برابر آن رژیم متحد شده و به حمایت از مردم مظلوم فلسطین برخیزند.

وی در پایان، با دعا برای نصرت الهی رزمندگان اسلام و محو رژیم جائر صهیونی، بیان کرد: امیدواریم وعده‌های قطعی الهی، هرچه زودتر به منصۀ ظهور برسد و این رژیم ظالم نتیجۀ عمل خود را ببیند؛ ان‌شاءالله‌تعالیٰ.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *