خودرو‌های انباشتی در پارکینگ شرکت ایران خودرو استان خراسان رضوی تعیین تکلیف شد

17:08 - 18 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۶۴۴
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
خودرو‌های انباشتی در پارکینگ شرکت ایران خودرو استان خراسان رضوی تعیین تکلیف شد
متعاقب دستور دادستان مرکز استان خراسان رضوی مبنی بر تعیین تکلیف خودرو‌های انباشتی در پارکینگ شرکت ایران خودروی استان، پلاک‌گذاری ۴ هزار خودرو برای تحویل به مشتریان انجام شد.

خبرگزاری میزان_ محمدحسین درودی دادستان عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی پس از اطلاع از انباشت تعداد قابل توجهی خودرو در پارکینگ شرکت ایران خودروی استان، طی دستوری به معاون خود خواستار بازدید میدانی از محل و شناسایی علل و عوامل انباشت این خودرو‌ها شد.

در این دستور تأکید شده بود: دستورات قضایی لازم در جهت تسریع ارسال خودرو‌ها به بازار و تحویل به مشتریان صادر و چنانچه در این خصوص تخلفاتی صورت گرفته است اداره کل تعزیرات حکومتی اقدام لازم را انجام دهد. همچنین در صورت احراز کوتاهی مدیران دستگاه‌های متولی امر در انجام تکالیف قانونی خویش، در راستای اجرای دستورالعمل ترک فعل مدیران و سایر قوانین و مقررات اقدامات قضایی لازم انجام شود.

بر این اساس و پس از بازدید معاون حفظ حقوق عامه و پیشگیری از وقوع جرم دادسرای عمومی و انقلاب مرکز خراسان رضوی و مدیرکل تعزیرات حکومتی استان و انجام اقدامات قانونی، پلاک گذاری ۴ هزار خودرو برای تحویل به مشتریان انجام شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *