تکواندو گرندپری چین| کیانی به نقره ۵۷- کیلوگرم بسنده کرد

15:52 - 18 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۶۳۰
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
تکواندو گرندپری چین| کیانی به نقره ۵۷- کیلوگرم بسنده کرد
نماینده وزن ۵۷- کیلوگرم تکواندو با راهیابی به فینال جایزه بزرگ تائویان موفق شد به نشان نقره دست یابد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، سومین مرحله از مسابقات گرندپری در سال ۲۰۲۳ صبح امروز سه شنبه هجدهم مهرماه به میزبانی چین در سالن «شانگسی» شهر تائویان آغاز شد. در روز نخست تیم کشورمان سه نماینده در ۵۸- کیلوگرم آقایان و ۵۷- کیلوگرم بانوان داشت که تنها ناهید کیانی موفق شد به نشان ارزشمند نقره برسد.

در وزن ۵۷- کیلوگرم، ناهید کیانی پس از یک دور استراحت، «فیث دایلون» از آمریکا را ۲ بر یک از پیش رو برداشت و سپس در پیکار با «چیا لینگ لو» دارنده مدال برنز المپیک، دو مدال دو نقره جهان و نقره بازی‌های آسیایی از چین تایپه به روی شیاپ چانگ رفت و ۲ بر یک پیروز شد و ضمن راهیابی به مرحله نیمه نهایی نشان برنز خود را قطعی کرد.

ناهید در این مرحله در پیکار با «تاتیانا مینینا» عنوان دار جهان و المپیک از کشور روسیه در یک دیدار تماشایی ۲ بر یک به برتری رسید و راهی فینال شد. قهرمان جهان در سال ۲۰۲۳ در فینال برابر «اسکالیر پارک» از کانادا و عنواندار جهان، ۲ بر یک نتیجه را واگذار کرد و نشان نقره را بر گردن آویخت.

اما در وزن ۵۸- کیلوگرم، مهدی حاجی موسایی و ابوالفضل دیگر نمایندگان ایران بودند که با واگذاری نتیجه برابر رقبا از دور رقابت‌ها کنار رفتند.

این مسابقات تا روز پنجشنبه ۲۰ مهرماه در چین ادامه دارد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *