سراجی: برای تخریب همدیگر پول خرج نکنید/ از انتشار فایل صوتی یکی از کاندیدا‌ها متاسفم

15:29 - 18 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۶۲۷
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
سراجی: برای تخریب همدیگر پول خرج نکنید/ از انتشار فایل صوتی یکی از کاندیدا‌ها متاسفم
نامزد انتخابات ریاست هیئت فوتبال تهران گفت: محور برنامه‌هایم تدوین سند توسعه فوتبال استان تهران است.

خبرگزاری میزان - مهرداد سراجی پیش از آغاز مجمع انتخاباتی هیات فوتبال تهران در جمع خبرنگاران درباره حواشی اخیر پیرامون برگزاری این انتخابات، اظهار داشت: همیشه موارد را مطرح کرده‌ام و هر وقت به تنگ آمدم به سراغ شما آمدم. باید یک رقابت دوستانه داشته باشیم؛ مثل همان مسابقه‌ای که بازیکنان دو تیم بازی جوانمردانه را رعایت می‌کنند و در ابتدا و انتهای مسابقه با هم دست می‌دهند. این بهترین رویه است. حلقه مفقوده فوتبال ما اخلاق است.

وی در مورد رعایت قوانین از سوی کاندیداها، گفت: من رعایت کرده‌ام و توصیه‌ام به رفقا همین بود و با اکثر نامزد‌ها هم نشست گذاشتم و به هیچ کدام از آن‌ها هم جسارت نکردم که بگویم به نفع من انصراف بدهید، چون همه آن‌ها از من فوتبالی‌تر و مسلط‌تر هستند. ولی گفتم همدیگر را تخریب نکنیم و پول خرج نکنیم. حداقل من و دوستانم که با من کار کرده‌اند در همه سطوح از وزارت ورزش، هیئت‌ها، فدراسیون و دوستان خبرنگارم به همه این توصیه من بود و امیدوارم سربلند باشم.

سراجی در مورد اینکه یعنی اصلا با کسی لابی و صحبت نکرده‌اید، خاطرنشان کرد: قطعا برای انتخابات صحبت می‌کنیم و برنامه‌ها را ارائه می‌کنیم. من روز اولی که برای ثبت نام آمدم برنامه‌ام را همان جا عنوان کرده‌ام و برای یادآوری می‌گویم که محور برنامه ما تدوین سند توسعه فوتبال استان تهران باشد و این سند توسعه است که به عنوان دانای کل و ساختار و سیستم نقش آفرینی می‌کند باعث می‌شود که تصمیم‌های شخصی، فی البداهه و غیر کارشناسی به حداقل برسد.

نامزد انتخابات هیات فوتبال تهران در مورد اینکه درباره انتشار فایل صوتی منتشر شده دل چرکین نشده‌اید، گفت: این رفتار‌هایی که دیدیم خیلی کم بود و حجم تخریب و توهین و رفتار‌های عجیب در برخی دوران دیدیم نبود. در مورد فایل صوتی که منتشر شد واقعا باعث خجالت است. در نهایت من یا دیگری یا اسم خاصی را نمی‌شود گفت این خانواده فوتبال است که متضرر می‌شود و من تاکید و نظرم این است اخلاق را محور رفتارهایم قرار بدهیم و مطمئنا تصمیمی که حول محور اخلاق گرفته می‌شود که در فوتبال هم می‌گوییم بازی جوانمردانه آن پیروز خواهد شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *