واکنش باشگاه گل‌گهر در مورد صحنه گل صحیح‌شان به پرسپولیس

15:04 - 18 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۶۲۱
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
واکنش باشگاه گل‌گهر در مورد صحنه گل صحیح‌شان به پرسپولیس
باشگاه گل‌گهر سیرجان در مورد تایید صحنه گل این تیم به پرسپولیس در برنامه تلویزیونی واکنش نشان داد.

خبرگزاری میزان - باشگاه گل‌گهر سیرجان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد؛ کارشناسان برنامه فوتبال برتر بر فاجعه داوری دیدار پرسپولیس و گل‌گهر مهر تایید زدند و چند جمله خطاب به تیم داوری، کمیته داوران و برخی مسوولان باشگاه پرسپولیس.

*حالا که همگان دیدند که باز هم در ورزشگاه آزادی، حق گل‌گهر را زیرپا گذاشتند، کاش تیم ضعیف داوری به خود جرات می‌داد و حداقل از مردم سیرجان و هواداران گل‌گهر عذرخواهی می‌کردند. 

این‌که کمک‌داور مسابقه در گفتگو با رسانه‌ها هم‌چنان مدعی است که تشخیص این صحنه که گل شده یا نه، دشوار است و حاضر به پذیرش اشتباه و عذرخواهی نیست، از آن دست اتفاقاتی است که فقط در فوتبال ایران می‌افتد.

 *به اذعان بسیاری از کارشناسان برخی اشتباهات داوری دیگر ربطی به VAR ندارد. سطح پایین دانش برخی داوران و کمک داوران فوتبال ایران، باعث شده تا حس عدالت و رقابت سالم در فوتبال ایران از بین برود.

 مضاف بر اینکه بسیاری از داوران ایرانی از جسارت کامل برای قضاوت مسابقات تیم‌های پرطرفدار برخوردار نیستند و جای این سؤال جدی وجود دارد که اگر چنین صحنه‌ای در سمت مقابل و برای پرسپولیس به‌وجود می‌آمد باز هم تیم داوری به همین راحتی از این صحنه عبور می‌کردند. کمیته داوران چه زمانی می‌خواهد برای این وضع نابسامان، فکری بیاندیشید. 

*سناریوی تضییع حق گل‌گهر در ورزشگاه آزادی و در مقابل تیم‌های پرطرفدار پایتخت، این‌قدر تکراری شده که گمان نمی‌کنیم بیان چندباره آن، دردی را دوا کند. اما‌ای کاش برخی از مسوولان باشگاه پرسپولیس مثل خیلی از هواداران با شرف و پیشکسوتان محترم این تیم، در توجیه موضوعی که مثل روز روشن است، فرافکنی نمی‌کردند. 

حالا که مشخص شده گل تیم فوتبال گل‌گهر سالم بوده و صحنه مورد ادعای پرسپولیس هم پنالتی نبوده، کاش به قول خودشان سر سوزنی حرفه‌ای باشند و این‌قدر برای کسب شهرت و خوشایند هواداران، روز روشن را انکار نکنند. آب این فوتبال به اندازه کافی برای ماهی گرفتن شما گل‌آلود است، بیشتر به خود زحمت ندهید.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *