شبکه فساد در استان کرمان با اقدام حفاظت اطلاعات دادگستری استان متلاشی شد

9:09 - 18 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۵۲۲
دسته بندی: قضایی ، حقوقی
تعداد نظرات: ۲ دیدگاه
شبکه فساد در استان کرمان با اقدام حفاظت اطلاعات دادگستری استان متلاشی شد
رئیس کل دادگستری استان کرمان از شناسایی و دستگیری ۴ نفر از سرشبکه‌های اصلی یک باند فساد در چندین شهرستان استان کرمان خبر داد.

خبرگزاری میزان-حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم حمیدی از شناسایی و دستگیری ۴ نفر از سرشبکه‌های اصلی یک باند فساد خبر داد و گفت: اعضای این باند به اتهام ارتشا، رشا، کارچاق کنی و مدعی نفوذ در دستگاه قضایی، مورد رصد اطلاعاتی نامحسوس ماموران حفاظت و اطلاعات دادگستری استان قرار گرفتند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان تصریح کرد: عزم دستگاه قضایی استان کرمان در برخورد با مفاسد چه در درون دستگاه و چه در بیرون از سیستم جدی است و بدون اغماض باهر فردی در هر رده‌ای که مرتکب تخلف و جرم شود با قاطعیت برخورد خواهد شد.

حجت‌السلام والمسلمین ابراهیم حمیدی به انهدام اعضای این باند در جنوب استان کرمان نیز اشاره کرد و گفت: در این رابطه علاوه بر بازداشت ۴متهم، ۶ نفر کارشناس رسمی دادگستری و ۸ نفر کارچاق کن و تعدادی کارمند از ادارات مختلف تحت تعقیب قضایی قرار گرفته اند.

رئیس کل دادگستری استان کرمان با تاکید بر اینکه هیچ خط قرمزی در مسیر مبارزه با مظاهر فساد در درون و پیرامون دستگاه قضایی وجود ندارد، خاطرنشان کرد: با افرادی که با اعمال متقلبانه و سوء استفاده از عناوین جعلی، به اعتماد عمومی مردم آسیب می‌زنند، قاطعانه برخورد خواهد کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حمیدی در پایان از اقدامات موثر حفاظت اطلاعات دادگستری استان کرمان، تمامی روسا و دادستان‌های حوزه‌های قضایی، قضات و کارمندان دادگستری استان کرمان، به ویژه رئیس دادگستری و دادستان جیرفت در زمینه مبارزه و مقابله با باند‌های فساد اقدام می‌کنند تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/


یا مهدی
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۱۹:۳۰ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۸
0
0
کاش به همین چند نفر بود?
ح د
|
Iran (Islamic Republic of)
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۲/۰۷/۱۹
0
0
باسلام ای کاش دستگاه قضایی می امد یک فکری به حال این شرکتهای خصوصی میکرد که بااستفاده از مهندسین بازنشسته حق دیگران پایمال میکنن نمونه شرکت فرازاطمینان ماهان مستقر درکنسانتره جلال اباد اینقدر حق مردم پایمال میکنن وپول به جیب میزنن
ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *