حسین‌نژاد: از قلعه‌نویی و مورایس بابت اعتمادشان متشکرم/ کوتاه کردن موهایم تصمیم خودم بود

16:28 - 17 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۴۶۲
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حسین‌نژاد: از قلعه‌نویی و مورایس بابت اعتمادشان متشکرم/ کوتاه کردن موهایم تصمیم خودم بود
هافبک جوان تیم ملی فوتبال گفت: تمام تلاشم را می‌کنم تا در لیست قلعه‌نویی برای حضور در جام ملت‌های آسیا باشم.

خبرگزاری میزان - جواد حسین‌نژاد در حاشیه تمرین امروز(دوشنبه) تیم ملی فوتبال درباره اولین حضورش در اردوی تیم ملی بزرگسالان، اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که خیلی کمکم کرده و از قلعه‌نویی هم تشکر می‌کنم که به ما جوان‌ها اعتماد کرده است و امیدوارم بتوانم افتخارآفرین باشم.

وی در واکنش به این موضوع که در سال گذشته هیچ‌کس او را نمی‌شناخت، مهمترین فاکتور پیشرفت او در این مدت چه بوده است، گفت: خدا را شکر خیلی توانستم پیشرفت کنم و از باشگاه سپاهان تشکر می‌کنم که این امکان را برای ما ایجاد کرد تا پیشرفت کنم. از مورایس هم تشکر می‌کنم که به من اعتماد کرد و بازی کردم و امیدوارم بتوانم این روند را ادامه دهم.

حسین‌نژاد راجع به اینکه در پست او بازیکنانی مانند عزت‌اللهی، جهانبخش و ... حضور دارند و فکر می‌کند که در جام ملت‌ها هم در لیست نهایی تیم ملی باشد یا خیر، گفت: این موضوع در اختیار قلعه‌نویی است، ولی من تمام تلاشم را می‌کنم که پیشرفت کنم و روز به روز بهتر باشم. امیدوارم که هرچه خیر است برای من رقم بخورد.

هافبک تیم ملی کشورمان در پاسخ به این سؤال که تغییر چهره‌ و کوتاه کردن موهایش درخواست سرمربی تیم ملی بوده، گفت: خیر، تصمیم خودم بود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *