«بدونید» با موسیقی بهنام خدارحمی به مادران جهان تقدیم شد

11:35 - 17 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۳۷۴
«بدونید» با موسیقی بهنام خدارحمی به مادران جهان تقدیم شد
«بدونید» جدیدترین قطعه ساخته شده توسط بهنام خدارحمی است که در سبک موسیقی سنتی منتشر شده است.

خبرگزاری میزان - طبق اعلام روابط عمومی اثر، این قطعه به آهنگسازی و تنظیم بهنام خدارحمی منتشر شده و ورژن بی کلام آن نیز در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.
مضمون «بدونید» برگرفته از نصایح مادرانه و کلام محبت آمیز مادرانه است که در روزمره بین هر مادر و فرزندی شکل می‌گیرد. با این تفاوت که این بار مصرع به مصرع از زبانِ مادری است که خود صاحب این نصایح است.

«بدونید» در ژانر موسیقی کلاسیک ایرانی و بر اساس همنشینی ویلن، ویولا، ویلنسل، کنترباس، پیانو، هورن، کمانچه، تار، قانون، بربط، مثلث، تیمپانی، و تنبک به نوازندگی بزرگان و صاحب نامان این عرصه تولید شده است.

همزمان با انتشار، نسخه بدونِ کلام این قطعه نیز برای مخاطبانی که تمایل دارند با صدای خودشان این آهنگ را بشنوند، در دسترس قرار گرفته است.

در یادداشت این قطعه توسط خالق آن و‌چگونگی شکل گیری اش آمده است:
«مادرم در یک تماسِ تلفنی پیام پُر معنی این شعر را به من یادآوری کردند و چقدر بجا و درست بود.

به پاسِ این گنجِ گرانبهایی که مادر نامیده می‌شود، پیامشان را در قالبِ این قطعه‌ی موسیقایی تقدیم می‌کنم به همه‌ی مخاطبان به ویژه مادران همیشه عزیز»

«بدونید» را که فراهم شده در موسسه نت هشتم و صدای دنیای هنر است و با نظارت صدا توسط مهدی سالک اردستانی و رحیم شب خیز ضبط شده، می‌توانید از رسانه‌های مجاز موسیقی و در دو ورژن بی کلام و با کلام دانلود و گوش کنید.

 انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *