فصل سوم «ضد» در مراحل پایانی تولید/ نبرد با کلیشه‌های ذهنی عصر مدرن ادامه دارد

11:07 - 17 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۳۶۸
فصل سوم «ضد» در مراحل پایانی تولید/ نبرد با کلیشه‌های ذهنی عصر مدرن ادامه دارد
فصل سوم مجموعه مستند «ضد» به کارگردانی محسن کریمیان به زودی آماده پخش از رسانه ملی می‌شود.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی پروژه، فصل سوم مجموعه مستند «ضد»، تازه‌ترین محصول مرکز مستند سوره، به کارگردانی و تهیه‌کنندگی محسن کریمیان و نویسندگی علی نیکجو این روز‌ها در مراحل پایانی تولید قرار دارد.

این اثر که از مهرماه سال ۱۴۰۱ وارد مرحله تحقیق و پژوهش و سپس ساخت شد، در ۲۰ قسمت ۴۰ دقیقه‌ای آماده پخش از رسانه ملی می‌شود.

مجموعه مستند «ضد» در فصل سوم خود تلاش کرده است تا به واکاوی تاثیرات زیست مجازی، بر ابعاد پنهان و ناپیدای زندگی انسان‌ها بپردازد؛ اینکه چگونه زندگی دیجیتالی موجب اضطراب و خشم بیشتر انسان شده، بر خوراک، پوشاک و نحوه خرید ما اثر گذاشته، معماری شهر‌ها رو تغییر داده، شیوع بیماری و درمان را پیچیده کرده و آینده بشر را در هاله‌ای از تردید و ترس فرو برده است.

فصل اول مجموعه مستند «ضد» که اسفند ۹۹ روی آنتن شبکه مستند رفت، تلاش کرد در هر قسمت با طرح موضوع ظاهرا کم اهمیت، به جنگ کلیشه‌های ذهنی مردم درباره محیط اطرافشان برود. با استقبال مخاطبان فصل دوم این اثر تولید و دی ماه ۱۴۰۰ پخش شد که در هر قسمت با نقد موضوعات جاری در سبک زندگی مدرن، به مخاطب نسبت به نفوذ عمیق این نوع سبک زندگی آگاهی داد و مسیر جدیدی را برای حل این معضلات معرفی کرد.

زمان دقیق پخش این مجموعه مستند که محصول مرکز مستند سوره است و دیگر جزئیات پروژه در اخبار بعدی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

فصل سوم «ضد» در مراحل پایانی تولید/ نبرد با کلیشه‌های ذهنی عصر مدرن ادامه دارد

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *