آیت‌الله رئیسی: رژیم صهیونیستی رو‌به‌زوال و جبهه مقاومت در حال فتح قله‌های پیروزی است

19:07 - 16 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۲۸۵
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
آیت‌الله رئیسی: رژیم صهیونیستی رو‌به‌زوال و جبهه مقاومت در حال فتح قله‌های پیروزی است
رئیس جمهور در تماس تلفنی با دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، گفت: ما پیروزی نهایی ملت فلسطین را وعده الهی می‌دانیم.

خبرگزاری میزان - آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز یکشنبه در تماس تلفنی با «زیاد نخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، ضمن ابلاغ سلام‌ها و تحیات دولت و ملت ایران به ملت فلسطین و تبریک پیروزی‌های درخشان و چشمگیر مجاهدان و نیرو‌های مقاومت فلسطینی، گفت‌: آنچه در سرزمین‌های اشغالی و در نبرد با رژیم غاصب صهیونیستی رقم خورد رخدادی عظیم و بی‌بدیل طی ۷۰ سال گذشته بود و شما با این عملیات مبتکرانه و پیروزمندانه حقیقتاً امت اسلامی را خوشحال کردید.

آیت‌الله رئیسی در ادامه با بیان اینکه رژیم صهیونیستی رو به زوال و جبهه مقاومت در حال فتح قله‌های پیروزی است، تصریح کرد: ما پیروزی نهایی ملت فلسطین را وعده الهی می‌دانیم و ملت ایران همواره در کنار ملت‌های آزادی‌خواه و مستقل و در صدر آن‌ها ملت آزادی‌خواه فلسطین ایستاده است.

«زیاد نخاله» دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این گفت‌وگوی تلفنی از حمایت‌های رهبری، دولت و ملت ایران از مردم فلسطین صمیمانه تشکر کرد.

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با ارائه گزارشی از دستاورد‌های نیرو‌های مقاومت در سرزمین‌های اشغالی و وضعیت دشمن صهیونیستی، گفت‌: به یاری خدا این روز‌های مبارک و این پیروزی‌ها با قدرت ادامه خواهد یافت و ملت فلسطین در راه مقاومت استوار است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *