حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی پاراتکواندو

15:30 - 16 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۲۵۶
دسته بندی: ورزشی ، رزمی
حضور معاون وزیر ورزش و جوانان در اردوی تیم ملی پاراتکواندو
معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز یکشنبه شانزدهم مهرماه از اردوی تیم ملی پاراتکواندو بانوان بازدید کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش روابط عمومی فدراسیون تکواندو، مریم کاظمی‌پور معاون توسعه ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان ظهر امروز (یکشنبه شانزدهم مهرماه) ابتدا به همراه لیلا سلیمی نایب رئیس بانوان با هادی ساعی رئیس و اصغر رحیمی دبیرکل فدراسیون با حضور در فدراسیون تکواندو دیدار و گفتگو کرد.

سپس کاظمی پور به همراه سلیمی از اردوی تیم ملی پاراتکواندو بانوان که هفته آینده عازم بازی‌های پاراآسیایی هانگژو هستند، در مرکز جهانی تکواندو بازدید بعمل آورد.

کاظمی پور: تکواندو جزو بهترین‌ها بشمار می‌رود

مریم کاظمی‌پور ابتدا در این دیدار صمیمانه عنوان کرد: ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای همه ملی پوشان تکواندو و پاراتکواندو باید این نکته را بگویم رشته ورزشی تکواندو همیشه برنامه مدون و خاص خود را دارد و جزو بهترین فدراسیون‌های ورزش کشور است. خدا را شکر هر چه به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو نزدیک می‌شویم؛ میزان آمادگی ملی پوشان بالاتر می‌رود که جای خرسندی دارد.

نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک ادامه داد: در بازی‌های آسیایی هانگژو بانوان درخشیدند و ۱۸ مدال توسط ایشان کسب شد و بانوان توانستند آخرین مدال را هم امروز توسط سارا بهمنیار در کاراته به دست بیاورند. مطمئنا درخشش بانوان این بار در بازی‌های پاراآسیایی ادامه دارد و باید بدانید حضور پاراتکواندوکاران از کسب مدال برایمان مهم‌تر است. حضور با اصالت و نجابت دختر ایرانی در این رویداد ارزشمند است و ما بابت شرکتتان در این مسابقات خوشحالیم. باعث افتخار است خودم هم در این بازی‌ها در کنار شما هستم و با تمام میل و رغبت در خدمتگزارتان خواهم بود.

کشاورز: باید تلاش کنیم در هانگژو موفق ظاهر شویم

در ادامه عاطفه کشاورز سرمربی تیم ملی پاراتکواندو بانوان با اعلام شرایط مطلوب اردو پیش از اعزام به بازی‌های پاراآسیایی هانگژو، بیان کرد: بابت حضور دکتر کاظمی پور در اردو خوشحالم و مطمئنا این اتفاق انگیزه‌ای برای بازیکنان خواهد شد. خوشبختانه بازیکنان در قهرمانی آسیای لبنان ۲۰۲۳ درخشیدند و حالا در هانگژو باید تلاش کنیم موفق ظاهر شویم. همه پاراتکواندوکاران نمایندگان ارزشمندی هستند و می‌توانند مدال کسب کنند. رویداد‌های مهم و سرنوشت سازی پیش از پارالمپیک ۲۰۲۴ را در پیش داریم و مهم این است در راستای افزایش امتیازات رنکینگ المپیکی، مدال بگیریم.

همچنین ملی پوشان با درخواست معاون وزارت ورزش و جوانان دغدغه‌ها و مسائل خود را مطرح کردند که با قول مساعد وی مواجه شد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *