امین زندگانی مجری مسابقه استعدادیابی اقتصادی شد/ رقابت شرکت‌های دانش بنیان در «شکوفا»

12:57 - 16 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۲۱۱
امین زندگانی مجری مسابقه استعدادیابی اقتصادی شد/ رقابت شرکت‌های دانش بنیان در «شکوفا»
امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون اجرای مسابقه تلویزیونی «شکوفا» را که یک مسابقه استعدادیابی اقتصادی است بر عهده خواهد داشت.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی برنامه، مسابقه بزرگ تلویزیونی «شکوفا» این روز‌ها در مرحله پیش تولید است تا پس از مراحل تولید به پخش در تلویزیون برسد.

امین زندگانی بازیگر سینما و تلویزیون اجرای این تلنت‌شو را بر عهده خواهد داشت.

این مسابقه یک برنامه سرگرمی با محور شرکت‌های دانش بنیان است که در قالب تلنت‌شو تولید می‌شود و کارآفرینان و شرکت‌های دانش بنیان وارد یک رقابت بزرگ می‌شوند.

مدل اهدای جایزه در این برنامه با روش تامین مالی جمعی کرادفاندینگ "Crowdfunding" انجام خوهد شد تا سرمایه مورد نیاز شرکت‌های دانش بنیان، خلاق و فناور کشور تامین شود. در این روش شرکت‌های برنده در هر قسمت از این مسابقه تا سقف ۱۵۰ میلیارد ریال سرمایه جذب می‌کنند.

هدف این مسابقه، معرفی طرح‌های سرمایه‌پذیر شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق به کلیه شهروندان (سرمایه‌گذاران) علاقمند است و اصل آورده سرمایه‌گذاران در طرح‌های حاضر در مسابقه شکوفا، توسط صندوق نوآوری و شکوفایی تضمین می‌شود.

حضور شرکت‌های دانش‌بنیان، فناور و خلاق کشورمان در این مسابقه تلویزیونی، آزاد و رایگان است و هیچ هزینه‌ای از آن‌ها برای حضور در برنامه دریافت نخواهد شد.

پیش تولید این مسابقه به تهیه کنندگی موسسه فرهنگی هنری هشت اقلیم و با حمایت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری آغاز شده است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *