فراخوان نام‌نویسی خانواده‌های سنندجی برای شرکت در مسابقه «خانه ما»

12:20 - 16 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۱۹۷
فراخوان نام‌نویسی خانواده‌های سنندجی برای شرکت در مسابقه «خانه ما»
همزمان با پیش‌تولید فصل سیزدهم مستند مسابقه «خانه ما»، فراخوان نام‌نویسی خانواده‌های سنندجی برای شرکت در این مسابقه منتشر شد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی استدیو نوبین، شهر سنندج، میزبان فصل جدید مسابقه «خانه ما» خواهد بود. علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه تا ۲۵ مهر ماه فرصت دارند تا فرم فراخوان این مسابقه را تکمیل نمایند.

خانواده‌های سنندجی علاقه‌مند به شرکت در فصل سیزدهم رئالیتی‌شو «خانه ما» می‌توانند با مراجعه به سایت «خانه ما» به نشانی https://khaneyema.nobin.tv و مراجعه به بخش ثبت نام، طبق ضوابط مشخص شده، فرم حضور در مسابقه را تکمیل نمایید.

در این مسابقه تلویزیونی، سه خانواده در یک بازه زمانی یک ماهه و در چهارچوب مبلغی مشخص، ضمن انجام فعالیت‌های روزمره و تفریحات خانوادگی، باید در قالب یک کسب و کار خانوادگی، درآمدزایی نیز داشته باشند و به رقابت با یکدیگر بپردازند تا در پایان، خانواده برگزیده براساس پس‌انداز خود و آرا مردمی بتواند برنده جایزه بزرگ برنامه شود.

«خانه ما» یک مستند مسابقه یا «رئالیتی‌شو» خانوادگی است که با محوریت سبک زندگی، خلاقیت در مدیریت هزینه‌ها و ایجاد و حفظ نشاط خانوادگی، با هدف معرفی آداب و رسوم و جذابیت‌های گردشگری شهر‌های مختلف ایران تولید و پخش می‌شود.

فصل جدید این مستند مسابقه با سرمایه‌گذاری سازمان هنری رسانه‌ای اوج بزودی در استودیو نوبین تولید می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *