عضو هیئت رئیسه شورا: شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی باعث خرسندی مسلمین است

10:45 - 16 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۱۶۷
عضو هیئت رئیسه شورا: شکست مفتضحانه رژیم صهیونیستی باعث خرسندی مسلمین است
عضو هیئت رئیسه شورای اسلامی شهر تهران گفت: ابراز خرسندی مردم از موفقیت عملیات «طوفان الاقصی» در اکثر شهر‌های ایران نشان داد که مسئله اول دنیای اسلام، فلسطین است و مبارزه با این رژیم و شکست مفتضحانه آن باعث خرسندی مسلمین می‌شود.

خبرگزاری میزان- به گزارش شهر، جعفر شربیانی در یکصد و هشتاد و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر تهران ضمن گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و با اشاره به عملیات «طوفان الاقصی»، اظهار کرد: استراتژی گفتمان مقاومت به عنوان نماد سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران و طراحی مقام معظم رهبری سرفصلی است که در چند دهه گذشته پیگیری شده و امروز نتایج خود را نشان می‌دهد.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران با بیان اینکه حزب الله لبنان در سال ۲۰۰۶ این معادله را برعکس کرد و بار دیگر در روز گذشته شاهد پیروزی نیرو‌های محور مقاومت بودیم، یادآور شد: امروز تفکر و عقیده مقاومت و وحدت بر محور اسلام سیاسی توانست افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی را وارد معادله جدیدی کند. برای اولین بار سیستم اطلاعاتی رژیمی که فکر می‌کند می‌توان در ایران براندازی کند، آنچنان غافل می‌شود که از تشخیص عملیات‌های پیچیده سایبری و دریایی و هوایی حماس عاجز است.

شربیانی در پایان گفت: ابراز خرسندی مردم از موفقیت عملیات «طوفان الاقصی» در اکثر شهر‌های ایران نشان داد که مسئله اول دنیای اسلام، فلسطین است و مبارزه با این رژیم و شکست مفتضحانه آن باعث خرسندی مسلمین می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *