طوفان الاقصی ناشی از قدرت اتحاد مسلمانان است

19:35 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۰۹۷
دسته بندی: فرهنگی ، عمومی
طوفان الاقصی ناشی از قدرت اتحاد مسلمانان است
مجمع ملی کانون‌های فرهنگی تبلیغی جهادی کشور در بیانیه‌ای، اعلام کرد: پیام طوفان الاقصی این است که هرگاه جهان اسلام متحد شوند هیچ قدرتی رویاروی آن‌ها نخواهد بود.

خبرگزاری میزان – روابط عمومی سازمان هیئت و تشکل‌های دینی، مجمع ملی کانون‌های فرهنگی تبلیغی جهادی کشور در پی حمله غرورآمیز محور مقاومت به رژیم غاصب صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کرد.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

بسم‌الله القاصم الجبارین
القدس لنا

در پی هتک حرمت اسرائیل به مسجد‌الاقصی و حملات متعدد به غزه و فلسطین، نصرت الهی با رمز طوفان الاقصی بار دیگر خواب را از چشمان دشمنان خدا ربود.

نهضت فلسطین به فرموده رهبر معظم انقلاب اسلامی امروز سرزنده‌تر و آماده‌تر از همیشه، مرگ و نابودی و اضمحلال را به رخ رژیم غاصب قدس کشید و شمارش معکوس فنا و ریشه‌کن شدن این غده سرطانی فرا رسیده است.

جوانان فلسطینی حماس و جهاداسلامی و گردان‌های قسام با حمایت محور مقاومت صبح امروز قدرت واقعی خود را نشان دادند.

خون‌های به ناحق ریخته کودکان و زنان، کهنسالان و جوانان از صبرا‌و‌شتیلا تا غزه و قدس و لبنان و سوریه تا شهدای مظلوم و سرافراز مقاومت و سیدالشهدا مقاومت حاج قاسم سلیمانی و یاران شهیدش بار دیگر به جریان افتاد تا رژیم در حال انقراض صهیونیستی را به محو شدن از کره زمین نزدیک و نزدیک‌تر کند.

پیام طوفان الاقصی این است که هرگاه جهان اسلام متحد شود هیچ قدرتی رویاروی آن‌ها نخواهد بود. دولت‌هایی که به فکر عادی‌سازی روابط با رژیم غاصب صهیونیستی هستند باید بدانند که سرنوشت محتوم هم‌پیاله‌گان با اسرائیل، نیستی و نابودی خواهد بود.

دست حق بار دیگر از آستین جوانان غیور فلسطین و غزه سرافراز و جهاد و حماس اسلامی بیرون آمد و وعده الهی را محقق نمود.

إن‌شاءالله پیروزی نزدیک است و همان‌طور که مقام معظم رهبری فرمودند رژیم صهیونیستی ۲۵ سال دیگر را نمی‌بیند و خودشان عجله کردند و زودتر می‌خواهند بروند...

سلام خدا بر خمینی بت‌شکن که پرچم مبارزه با اسرائیل را برافراشت.
سلام بر شهید حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی‌المهندس
سلام بر شهدایی که آرزویشان نابودی اسرائیل بود
سلام بر شهدای مظلوم مقاومت از فلسطین تا لبنان و سوریه و عراق.
سلام بر شهدای به خون خفته صبرا و شتیلا.

ان تنصرالله ینصرکم و یثبت اقدامکم.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *