بازی‌های آسیایی هانگژو

داوودی: دوست داشتم بهتر از جهانی وزنه بزنم/ مدال بازی‌های آسیایی را کم داشتم + فیلم

17:00 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۰۷۸
داوودی: دوست داشتم بهتر از جهانی وزنه بزنم/ مدال بازی‌های آسیایی را کم داشتم + فیلم
نماینده دسته فوق سنگین وزنه‌برداری گفت: در مسابقات جهانی برای رقبا خط و نشان حسابی کشیدم، اما اینجا نتوانستم آن وزنه‌ها را تکرار کنم.

خبرگزاری میزان - علی داوودی، نماینده دسته فوق سنگین وزنه برداری ایران پس از کسب مدال نقره بازی‌های آسیایی اظهار داشت: تقریبا سه هفته پیش در مسابقات جهانی و در اون سطح بالای رقابت شرکت کردم و حقیقتا شرایط ریکاوری در این مدت کوتاه خیلی دشوار بود. من دوست داشتم عملکرد بهتری نسبت به جهانی داشته باشم، اما ریکاوری خوبی نداشتم و بدن خالی کرد. با این حال خدارا شکر می‌کنم که توانستم مدال نقره کسب کنم. من مدال بازی‌های آسیایی نداشتم. اگر چه به لحاظ وزنه‌ای از خودم راضی نیستم، اما همین که در این فشار سنگین مسابقات توانستم صاحب مدال شوم خوشحالم.

وی درباره نزدیکی مسابقات جهانی و بازی‌های آسیایی و فشار مضاعفی که به تیم وزنه‌برداری وارد شد گفت: ما از عربستان مستقیم آمدیم چین و تمرینات خوبی را سپری کردیم، اما بدن‌ها خیلی سرحال نبود. شاید اگر دو یا سه هفته فاصله بیشتر بود بین این دو مسابقه عملکرد بچه‌ها خیلی بهتر می‌شود. البته این مدالی که من کسب مردم متعلق به همه بچه‌های تیم است، چون همه در این ماه‌ها خیلی زحمت کشیدند و من مطمئنم هستم در مسابقات بعدی جبران می‌کنند.

داوودی با اشاره به رقبای خود در دسته فوق سنگین گفت: من در مسابقات جهانی برای همه رقبا یک خط و نشان حسابی کشیدم، اما در این مسابقه شرایط به گونه‌ای نبود که بتوانم آن وزنه‌ها را تکرار کنم. با این حال من باید روی یکضرب بیشتر کار کنم، چون در دوضرب مشکلی برای رقابت ندارم. با این حال من تمام تلاشم را می‌کنم  که بهترین وزنه‌ها را در المپیک بزنم و یک مدال خوشرنگ در پاریس به دست بیاورم. همه انگیزه من این است که بتوانم برای مردمم افتخار کسب کنم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *