بازی‌های آسیایی هانگژو

امامی: آمده بودم نتیجه جهانی را جبران کنم/ فکر می‌کردم کشتی‌گیر ازبک به فینال بیاید

13:52 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۰۱۰
امامی: آمده بودم نتیجه جهانی را جبران کنم/ فکر می‌کردم کشتی‌گیر ازبک به فینال بیاید
ملی‌پوش ۷۴ کیلوگرم کشتی آزاد کشورمان گفت: در مسابقات جهانی نتیجه خوبی نگرفتم، اما به اینجا آمدم تا اتفاقات خوبی را رقم بزنم.

خبرگزاری میزان - یونس امامی پس از کسب مدال طلا در بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: خداروشکر ان‌شالله مردم عزیز کشور هم از این مدال طلا خوشحال شده باشند. در مسابقات جهانی اتفاقات خوبی برایم رخ نداد و به اینجا آمدم تا بتوانم اتفاقات خوبی را رقم بزنم انشالله که توانسته باشم و مردم ازمن راضی باشند.

امامی با اشاره به توقع مردم از کشتی گفت: توقع مردم به حق است. مردم از کشتی توقع دارند و این را دیگر همه می‌دانند ما هم همه تلاشمان را به خاطر مردم می‌کنیم تا شرمنده آن‌ها نباشیم.

امامی با اشاره به اینکه در این مسابقات دور به دور بهتر کشتی گرفت گفت: کشتی اول همیشه سختی‌های خودش را دارد تا به شرایط سالن و جو عادت کنی طول می‌کشد. در کشتی اول شرایطم بد نبود، ولی عالی هم نبودم هر چقدر گذشت بهتر شدم. مرحله به مرحله پیش رفتم و برای هر کشتی برنامه داشتم.

امامی درباره شکست مقتدرانه حریفش در دیدار فینال گفت: فکر می‌کردم کشتی‌گیر ازبک به فینال بیاید، ولی کشتی‌گیر ژاپن آمد. کشتی‌گیر خوبی بود و سعی کردم کم اشتباه کشتی بگیرم خداروشکر نتیجه داد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *