بازی‌های آسیایی هانگژو

مازندرانی: تصمیم داوران ناعادلانه بود/ برخی بازیکنانم انتظارات را برآورده نکردند + فیلم

13:45 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۸۰۰۸
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
مازندرانی: تصمیم داوران ناعادلانه بود/ برخی بازیکنانم انتظارات را برآورده نکردند + فیلم
سرمربی تیم ملی کبدی ایران گفت: چنین شرایطی را در بیست و پنج سال حضور در این رشته تجربه نکرده بودم.

خبرگزاری میزان - غلامرضا مازندرانی پس از شکست تیم ملی کبدی ایران مقابل هند در فینال بازی‌های آسیایی هانگژو، گفت: مسابقه بسیار سخت و رقابت بسیار سنگینی بود البته پیش بینی خودما هم درباره این مسابقه همین بود. کشور هند در رشته کبدی بسیار قدرتمند است و ستاره‌های بسیاری در اختیار دارد، هرچند بچه‌های ما هم بسیار قوی ظاهر شدند و جز تعدادی که نتوانستند انتظارات ما را برآورده کنند، روند مبارزه بچه‌ها خوب بود.

سرمربی تیم ملی کبدی در ادامه با اشاره به توقف یکساعته بازی اظهارداشت: اتفاقی که در یک دقیقه ونیم پایانی افتادبسیار عجیب بود ضمن اینکه داور‌های بسیارضعیف عمل کردند و تصمیمی که گرفتند، بسیار ناعادلانه بود.

وی اضافه داد: هیئت داوران اگر همان امتیاز یک، یک که به هر دو تیم داده شده را اعمال می‌کردند، بهترین تصمیم بود، اما با نفوذ هندی‌ها در سطح کبدی دنیا، شاهد این بودیم که تیم رقیب به زور رای خود را تحمیل کرد و با توجه به اینکه در یک دقیقه و نیم پایانی این تصمیم گرفته شد بر روی نتیجه بازی هم بسیار اثر گذاشت.

مازندرانی با نام مطلوب خواندن توقف یک ساعته بازی عنوان کرد: که این موضوع بچه‌ها را از جریان مسابقه خارج کرد، به طوریکه در حمله آخر بچه‌های ما هم موفق نبودند.

وی با تاکید بر ناعادلانه خواندن تصمیم داوران گفت: این اتفاق در بدترین زمان ممکن اتفاق افتاد و روند مسابقه را کاملا تغییر داد. اینکه بیش از یکساعت بازی را متوقف کنند و درنهایت شاهد این باشیم  که هیات داوران هیچ قدرتی برای  تصمیم گیری ندارند اتفاق خوشایندی نیست. گاهی اوقات تصمیم گرفتن بسیارکار سختی است. من چنین شرایطی را در بیست و پنج سال گذشته تجربه نکرده بودم. با توجه به اینکه رئیس فدراسیون کشورمان هم کنار هیئت داوران حضور یافت و اعتراضش را اعلام کرد.

سرمربی تیم ملی کبدی گفت: به هرحال معتقدم این توقف یک ساعته بازی امروز ایران و هند، کل کبدی را متضرر می‌کند.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *