حضور فعال نشر سرو در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت همدان

13:20 - 15 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۹۹۷
حضور فعال نشر سرو در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت همدان
مدیر انتشارات سرو جزئیات حضور این مجموعه در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت را تشریح کرد.

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی و امور بین‌الملل موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، علیرضا سلیمی مدیر انتشارات سرو گفت: در راستای عمل به منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در جبهه جهاد تبیین؛ این مجموعه در تلاش است با بیش از ۴۰ عنوان کتاب در زمینه ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع مقدس در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت امسال حضور پررنگی را داشته باشد.

مدیر نشر سرو گفت: نشرو سرو در حوزه‌های مختلف ادبیات و تاریخ دفاع مقدس و انقلاب اسلامی از جمله پژوهش، ادبیات داستانی، خاطرات، شعر با در نظر گرفتن گرایش‌های مختلف سنی و فکری (در سالن هگمتانه راهرو عین قضات همدانی غرفه شماره ۴)، در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت امسال حضور خواهد داشت.

وی افزود: نشر سرو در این دوره با ۴۶ عنوان کتاب در نمایشگاه شرکت کرده که ۴ عنوان کتاب «جنگ نفتکش ها»، «آدم نژاد»، «وقتی خوابم تعبیر شد» و «وقتی خورشید می‌تابد» جزو تازه‌های این نشر است که برای نخستین بار در سال ۱۴۰۲ روانه بازار شده است.

سلیمی درباره حمایت از علاقمندان به حوزه ادبیات دفاع مقدس گفت: در جهت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و به منظور حمایت و افزایش قدرت خرید علاقمندان به حوزه کتاب انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مقاومت، کلیه کتب نشر سرو برای افرادی که در طول سال به صورت مستقیم از انتشارات خریداری کنند مشمول تخفیف ۱۰ درصدی می‌شود.

سلیمی در پایان ضمن دعوت از علاقمندان و پژوهشگران فرهنگ ایثار و شهادت برای بازدید از غرفه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس، حضور چهره‌های فرهنگی و لشکری کشور در غرفه موزه ملی انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را از دیگر برنامه‌های نشر سرو در دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت امسال دانست و گفت: به مناسبت دوازدهمین دوره نمایشگاه کتاب دفاع مقدس و مقاومت تعداد محدودی از چاپ دوم کتاب خورشید در سایه که در نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران در سال ۱۳۹۸ توسط مقام معظم رهبری (حفظه الله) توشیح شده بود در غرفه نشر سرو موجود است و علاقمندان می‌توانند برای تهیه آن مراجعه کنند.

دوازدهمین نمایشگاه ملی کتاب دفاع مقدس و مقاومت از ۱۵ تا ۲۱ مهرماه همزمان با کنگره شهدای دفاع مقدس استان همدان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *