بازی‌های آسیایی هانگژو

کریمی: قبلا هم از ۳۳ متری به ژاپن گل زده بودم/ یزدان‌خواه: بازی رده‌بندی حکم مرگ و زندگی دارد

17:29 - 14 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۸۷۲
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
کریمی: قبلا هم از ۳۳ متری به ژاپن گل زده بودم/ یزدان‌خواه: بازی رده‌بندی حکم مرگ و زندگی دارد
ملی پوش واترپلو پلو گفت: بازیکنان به این دلیل که فکر می‌کنند ژاپن یک سر و گردن از آسیا بالاتر است، باور به شکست این تیم ندارند.

خبرگزاری میزان - مهدی یزدان‌خواه پس از شکست ۱۸ بر ۱۱ تیم ملی واترپلو مقابل ژاپن در نیمه نهایی بازی‌های آسیایی اظهار داشت: بازی خوبی بود و بهتر از این هم می‌توانستیم ظاهر شویم. خیلی از بازیکنان به این دلیل که فکر می‌کنند ژاپن یک سر و گردن از آسیا بالاتر است، باور ندارند که می‌توانند این تیم را شکست دهند. 

وی ادامه داد: اگر باور بازیکنان ما یک مقدار بیشتر بود، می‌توانستیم پایاپای بازی کنیم و خیلی از اشتباهات را انجام ندهیم. 

ملی پوش واترپلو در مورد بازی رده بندی تاکید کرد: باید به مصاف برنده چین و قزاقستان برویم و هر کدام که بیایند فرقی ندارد. این آخرین بازی مان است و مرگ و زندگی خواهد بود و باید مدال برنز را بگیریم.

همچنین حامد کریمی پس از شکست مقابل تیم ملی واترپلو ژاپن که موجب شد تیم ملی از صعود به فینال بازی‌های آسیایی باز بماند، اظهار کرد: نمایش بسیار خوبی مقابل تیم ملی واترپلو ژاپن داشتیم، اما با توجه به قدرتمند بودن ژاپن مقابل این تیم شکست خوردیم و باید در دیدار رده‌بندی به مصاف یکی از تیم‌های چین یا قزاقستان برویم.

وی ادامه داد: تصور می‌کنم تیم قزاقستان شرایط بهتری نسبت به چین دارد و به احتمال زیاد در دیدار مرحله نیمه نهایی این تیم را شکست دهد و ما مجددا در دیدار مقابل چین به منظور کسب مدال برنز به میدان برویم.

دروازه‌بان تیم ملی واترپلو ایران با تاکید بر اینکه اگر بازیکنان تیم ملی نمایش امروز مقابل ژاپن را در دیدار مقابل چین در مرحله گروهی انجام داده بودند به عنوان سرگروه صعود می‌کردیم، خاطرنشان کرد: اگر می‌توانستیم به عنوان سرگروه صعود کنیم تا فینال به ژاپنی‌ها نمی‌خوردیم و شرایط برای ما احتمالا بهتر رقم می‌خورد.

کریمی در مورد گل زیبایش به دروازه‌بان ژاپن از فاصله ۳۳ متری، بیان کرد: قبلا هم در مسابقات آسیایی چنین گلی به ژاپنی‌ها زده بودم و یکی از نقطه ضعف دروازه‌بان‌های ژاپن این است که در ضد حمله در محوطه ۳ متری قرار می‌گیرند که می‌توان از آن استفاده کرد، البته در صورت از دست رفتن توپ امکان ضد حمله برای تیم حریف وجود دارد و در مجموع این تصمیم همانند تیغ دو لبه است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *