بازی‌های آسیایی هانگژو

اشرفی: روزی ۱۴ ساعت تمرین کردیم، اما بدشانس بودیم/ به لباس روی سکو هم فکر کرده بودیم + فیلم

11:02 - 14 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۸۲۱
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
اشرفی: روزی ۱۴ ساعت تمرین کردیم، اما بدشانس بودیم/ به لباس روی سکو هم فکر کرده بودیم + فیلم
ملی‌پوش تیراندازی با کمان ایران گفت: دو تیر لب خطی داشتیم و به دلیل کمی بی‌تجربگی، نتیجه را واگذار کردیم.

خبرگزاری میزان - صادق اشرفی، ملی‌پوش تیراندازی با کمان ایران بعد از شکست مقابل اندونزی در مرحله یک‌چهارم نهایی مسابقات ریکرو تیمی در بازی‌های آسیایی هانگژو، اظهار داشت: می‌توانم بگویم برای ما رقابت قابل قبولی بود. با آرامش تمام و در حالی تیر زدیم که همه تمرکزمان روی کارمان بود. دو تیر لب خطی داشتیم و به دلیل کمی بی‌تجربگی، نتیجه را واگذار کردیم.

وی افزود: با فکر برنده، پا به میدان گذاشتیم و امیدوار بودیم به جمع چهار تیم برتر راه پیدا کنیم؛ تا حدی که وقتی روز گذشته با بچه‌ها صحبت می‌کردیم، درباره مدال حرف زدیم و تأکید کردیم لباس‌های روی سکو را فراموش نکنیم. متأسفانه امروز بدشانس بودیم و نتوانستیم به مرحله نیمه‌نهایی صعود کنیم.

ملی‌پوش تیراندازی با کمان ایران در خصوص آینده این رشته با «هونگ سونگ هو» سرمربی کره‌ای تیم ملی تصریح کرد: اگر همین راهی را که در پیش گرفته‌ایم، ادامه دهیم اتفاقات خوبی رخ خواهد داد. جا دارد به کار بچه‌ها نیز ارزش بدهم. واقعا شبانه‌روز تیر می‌زدیم. روزی بوده که ۱۳، ۱۴ ساعت تیر زده‌ایم. پنج صبح و قبل از صرف صبحانه به تمرین رفته‌ایم. اگر مسیر را با همین انگیزه ادامه دهیم به آینده تیر و کمان خیلی امیدوار هستم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *