وزیر کشور: آمریکا و دشمنان ‌می‌دانند اگر دست از پا خطا کنند باید آماده تاوان پس‌دادن باشند

11:13 - 14 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۸۱۹
دسته بندی: سیاست ، مجلس و دولت
وزیر کشور: آمریکا و دشمنان ‌می‌دانند اگر دست از پا خطا کنند باید آماده تاوان پس‌دادن باشند
وحیدی با اشاره اینکه امروز نیرو‌های دریایی سپاه و ارتش قدرت ایران اسلامی را در خلیج فارس بیش از هر زمان دیگری تثبیت کرده‌اند، گفت: ایران اسلامی امروز به قدرت بازدارندگی رسیده و دشمن به خوبی درک کرده که در صورت انجام هرگونه تجاوز باید آماده پس‌دادن تاوان آن باشد.

خبرگزاری میزان- به گزارش وزارت کشور، احمد وحیدی شامگاه پنجشنبه در همایش سی و ششمین سالروز بزرگداشت شهادت نادر مهدوی و همرزمانش در روستای بحیری شهرستان دشتی استان بوشهر اظهار کرد: این روز‌ها وضعیت دشمن در خلیج فارس را شاهدیم که هر کاری کرده به طور متقابل ایران اسلامی به صورت مقتدرانه پاسخ داده است.

وی عنوان کرد: ایران اسلامی امروز به قدرت بازدارندگی رسیده و دشمن به خوبی درک کرده است در صورت انجام هرگونه تجاوز باید آماده پس دادن تاوان آن باشد.

وزیر کشور با گرامیداشت یاد و خاطره سردار شهید نادر مهدوی و همرزمانش گفت: این شهیدان والامقام از خود رهیده بودند و آنچه که در خلیج فارس انجام دادند شبیه معجزه بود.

وحیدی افزود: این شهیدان رشید اسلام با یک شناور کوچک چند متری به مصاف ناو چند هزار تنی و بالگرد‌های مجهز رفتند و حماسه‌ای ماندگار آفریدند.

وی بیان کرد: دشمن خبیث، متجاوز و ظالم احساس می‌کرد قادر به انجام هر کاری است، اما شهید مهدوی و همرزمانش این محاسبات آنان را باطل کردند.

رئیس شورای امنیت کشور تصریح کرد: شکفته شدن این استعداد‌ها و رو در رویی این قدرتمندی‌ها با دشمن غدار نه تنها برگرفته از معنویت و شجاعت است بلکه این ایمان و اعتقاد با ظرفیت‌های علمی درآمیخته و امروز یک قدرت شکست ناپذیر از جمهوری اسلامی ارائه کرده است.

وحیدی تصریح کرد: این شهیدان گام به گام این ظرفیت را در بدنه و پیکره جامعه منتقل می‌کنند و جامعه ما قوی و پایدار است و آنان نادان عالمند که فکر می‌کنند می‌توانند شهید مهدوی را از ما بگیرند.

وی تاکید کرد: دشمن تصویر می‌کند می‌تواند اسوه‌‎های ایمان، شجاعت و افتخار را از جوانان امروز بگیرد و الگو‌های فاسد و بی هدف که از زندگی جز لذت جویی کوتاه مدت نمی‌خواهند را با الگو‌های شایسته جایگزین کند.

وزیر کشور ادامه داد: دشمن در تصور واهی خود فکر می‌کند با تغییر الگو و سبک زندگی می‌تواند جامعه ما را به افول بکشاند، اما جامعه قدرتمند ما هیچ راه و اجازه‌ای برای نفود نخواهد داد.

وی افزود: در جنگ ترکیبی تغییر الگو‌ها دنبال شد، ولی مردم بیدار ما هیچگاه به این رویکرد شوم تن ندادند.

وحیدی عنوان کرد: الگو‌های برجسته و خانواده شهدا که پرچمداران افتخار هستند مگر می‌گذارند بدلیجات جای جواهرات اصلی را بگیرند. این رمز حیات و برکت انقلاب است.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *