بازی‌های آسیایی هانگژو

آقاجانی: همه از رحمان می‌ترسند/ اشتباه جهانی را اینجا تکرار نکردیم

9:16 - 14 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۸۰۰
آقاجانی: همه از رحمان می‌ترسند/ اشتباه جهانی را اینجا تکرار نکردیم
مربی تیم ملی کشتی آزاد گفت: در مسابقات جهانی عدم تمرکز و مشکلات داوری باعث شکست عموزاد شد وگرنه باید قهرمان دنیا می‌شد.

خبرگزاری میزان - مصطفی آقاجانی، مربی تیم ملی کشتی آزاد درباره عملکرد نمایندگان کشورمان در ۲ وزن نخست کشتی آزاد بازی‌های آسیایی اظهار داشت: اشتبا‌های که در مسابقات جهانی درباره عموزاد کردیم اینجا تکرار نکردیم. باید به زور هم که شده اجازه می‌دادیم در جهانی یک تمرین خوب انجام دهد. در مسابقات جهانی حریف اولش آسان بود و فشاری که باید را متحمل نشد و وقتی به موسکائف خورد، سرحال نبود؛ درست مانند کشتی اول امروزش با ازبکستان که روی تشک گیج بود. 

وی ادامه داد: در مسابقات جهانی همین عدم تمرکز و کمی هم مشکلات داوری باعث شد شکست بخورد وگرنه باید قهرمان دنیا می‌شد. اما از تجربه مسابقات جهانی استفاده کردیم، نرمش خوبی انجام داد و از اولین مسابقه فشار خوبی را تحمل کرد. سبک کشتی عموزاد طوری است که کشتی به کشتی بهتر می‌شود و کم نمی‌کند. هرقدر فشار بیاید بدنش بهتر راه می‌اُفتد.

مربی تیم ملی کشتی آزاد تصریح کرد: عموزاد قرعه سختی داشت، اما ما برای المپیک برنامه داریم. رحمان قهرمان جهان است و همه از او می‌ترسند. امروز باجرانگ هم همینطور بود و نمی‌توانست مقابل رحمان بایستد. متأسفانه در مسابقات جهانی فشار روحی زیادی را تحمل کرد و نتوانست کشتی خودش را بگیرد. روی رحمان برای طلای المپیک حساب کرده‌ایم و امیدواریم اینجا هم قهرمان شد و اگر تنها از ۶۰ درصد توانایی‌هایش استفاده کند، قهرمان است. حریف مغولی کشتی‌گیر خوبی است، اما فکر نکنم بتواند مقابل عموزاد مقاومت کند و دوام بیاورد.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *