بازی‌های آسیایی هانگژو

نعمتی: باختیم، اما به سهمیه تیمی ریکرو المپیک امیدوارم/ نه مربی و نه امکانات خاصی داشتم + فیلم

7:18 - 14 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۷۹۴
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
نعمتی: باختیم، اما به سهمیه تیمی ریکرو المپیک امیدوارم/ نه مربی و نه امکانات خاصی داشتم + فیلم
ملی‌پوش تیراندازی با کمان زنان گفت: امیدوارم در بخش تیمی بتوانیم با سایر دختران، سهمیه المپیک را به دست آوریم.

خبرگزاری میزان - زهرا نعمتی، ملی‌پوش تیراندازی با کمان درباره شکست مقابل چین در مرحله یک‌چهارم نهایی بازی‌های آسیایی هانگژو در بخش ریکرو تیمی اظهار داشت: چین تیمی قدرتمند و مدعی کسب مدال طلا است. فکر می‌کنم همین که تیم بانوان ما به جمع هشت تیم برتر صعود کرد، خوب بوده، ولی اگر قرعه بهتری داشتیم قطعا کارمان راحت‌تر بود. هرچند با تیم قدرتمندی رقابت کردیم، اما نه من و نه هم‌تیمی‌هایم کم نیاوردیم. می‌دانم همه تلاش خود را انجام دادیم.

وی در خصوص اینکه آیا تصور پیروزی مقابل چین را داشتند یا خیر، گفت: فکر می‌کردیم رقابت سخت و تنگاتنگی داریم؛ کما اینکه دو امتیاز از چین گرفتیم و اتفاقی عالی بود. از آنجایی که در بخش میکس، چین را شکست دادیم، امروز هم احتمالی برای پیروزی قائل بودیم، به همین دلیل تمام تلاش خود را انجام دادیم تا بهترین تیر‌های خود را بیندازیم و قطعا نیز همین‌طور بوده است.

ملی‌پوش تیراندازی با کمان زنان ایران در پاسخ به این سؤال که دوری طولانی‌مدت و اضافه شدن به تیم، تنها دو ماه قبل از بازی‌های آسیایی، چقدر در این نتیجه اثرگذار بود، تصریح کرد: حدود سه ماه زمان برای رسیدن به آمادگی داشتم و خوشبختانه توانستم خودم را به این مسابقه برسانم. رکورد تقریبا برابری با هم‌تیمی‌هایم نیز ثبت کردم. جا دارد از کمیته ملی المپیک هم تشکر کنم.

نعمتی یادآور شد: در این مدت نه مربی و نه امکانات خاصی داشتم تا بتوانم خودم را به بازی‌ها برسانم. فقط و فقط تمرین کردم که کار واقعا سختی بود، اما خوشحالم که توانستم خودم را به این حد برسانم؛ برگردم و باز هم تیر‌های خوبی بزنم.

وی درباره پیش‌بینی خود از آینده تیراندازی با کمان نیز خاطرنشان کرد: تلاش می‌کنم و ناامید نمی‌شوم. شاید آخرین باری باشد که برای کسب سهمیه المپیک کوشش می‌کنم. خیلی امیدوار هستم در بخش تیمی بتوانیم بهتر کار کنیم و با سایر دختران، سهمیه تیمی المپیک را به دست آوریم. امروز خیلی به وقوع چنین اتفاقی امیدوار شدم و چه بسا رخ بدهد.

دارنده سه مدال طلای پارالمپیک در پایان گفت: شاید در بخش فنی نیاز باشد نظارت فنی بیشتری روی عملکرد بچه‌ها و تیم صورت بگیرد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *