حسینی: وقتی گل مفت بخورید در دام حریف می‌افتید/ مقابل تراکتور بد فوتبال بازی نکردیم

20:04 - 13 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۷۷۰
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
حسینی: وقتی گل مفت بخورید در دام حریف می‌افتید/ مقابل تراکتور بد فوتبال بازی نکردیم
سرمربی تیم آلومینیوم اراک گفت: وقتی یک بازی می‌کنید و ۱۷، ۱۸ روز بازی ندارید کار برای بازیکن سخت می‌شود و از شرایط بازی در می‌آید.

خبرگزاری میزان - مجتبی حسینی پس از شکست پرگل تیم آلومینیوم اراک مقابل تراکتور در هفته هفتم لیگ برتر در نشست خبری اظهار داشت: ابتدا جا دارد از طرفداران‌مان عذرخواهی کنم، آن‌ها حضور پرشوری داشتند و متاسفانه اتفاقاتی که دوست داشتیم بیفتد، نیفتاد و علی‌رغم تلاشی که بچه‌های ما داشتند نتیجه نگرفتیم. به هر شکل وقتی بد گل می‌خورید، گل‌هایی مفت و از موقعیت‌ها هم استفاده نمی‌کنید در دام حریف می‌افتید و نتیجه را می‌دهید. باید سعی کنیم این بازی را بررسی کنیم و تحلیل خوبی از ۶ بازی‌مان داشته باشیم تا خدای نا کرده بیشتر از این روندمان نزولی نشود‌.

وی تصریح کرد: به هر شکل خلق موقعیت‌هایی در بازی امروز و بازی‌های گذشته داشتیم، اما آن چیزی که می‌خواستیم امروز اتفاق نیفتاد. حریف ما یک ایستگاهی به دست آورد و گل زد، ما هم ضربات ایستگاهی به دست آوردیم، ولی برای ما گل نشد. وقتی به این شکل می‌بازیم دیگر جایی برای حرف زدن نیست و باید تیم را جمع و جور کنیم تا روندمان را بهتر کنیم.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم افزود: تیم ما فوتبال بدی بازی نکرد، فوتبالی قوی مقابل تراکتور باتجربه بازی کردیم. وقتی گل بد و بچگانه می‌خورید و از موقعیت هم استفاده نمی‌کنید این اتفاقات می‌افتد. ما باید سریع داستان را جمع کنیم، ولی متأسفانه فکر کنم دوباره ۲۵ روز بازی نداریم.

حسینی راجع به اشتباهات فردی بازیکنانش مقابل تراکتور خاطر نشان کرد: وقتی یک بازی می‌کنید و ۱۷، ۱۸ روز بازی ندارید کار برای بازیکن سخت می‌شود و از شرایط بازی در می‌آید. وقتی این طور می‌بازیم دیگر نباید دنبال بهانه باشیم. باید اشتباهات‌مان را به حداقل برسانیم و کیفیت‌مان را بالا ببریم. بچه‌های ما زحمت کشیدند و فوتبال جذابی بازی کردند، اما تیم حریف از موقعیت‌ها و اشتباهات ما خوب استفاده کرد و در دام‌شان افتادیم و تنبیه شدیم.

وی در پاسخ به این سوال که «چرا شروین بزرگ خیلی دیر به زمین آمد؟»، گفت: شروین به اندازه‌ای که باید بازی کند، بازی کرد.

سرمربی تیم فوتبال آلومینیوم درباره این موضوع که اختلاف تیمش با تراکتور ۴ گل نبود و بازیکنان تیمش در نیمه دوم فوتبال احساسی را به نمایش گذاشتند، عنوان کرد: بله ما در نیمه دوم نباید به این شکل بازی می‌کردیم و به بازیکنان‌مان گفتیم اگر احساسی بازی کنیم حریف بازیکنانی دارند که در ضدحمله ما را اذیت کنند. ما نباید به تیم‌مان شک کنیم، باید از این بازی درس بگیریم و خودمان را جمع و جور کنیم. نباید ناامید شویم و نباید هم به هم بریزیم. قسمت بد قضیه این است که ما دوباره ۲۵ روز بازی نداریم و نمی‌دانیم چه کار کنیم و دوباره تیم‌مان را برگردانیم.

حسینی در مورد اشتباهات فردی احمد گوهری گفت: در روز‌های سخت باید از بازیکنان‌مان حمایت کنیم. وقتی بازیکن اشتباه فردی می‌کند خودش از همه بیشتر ناراحت است و ما باید از او حمایت کنیم. من تأکید می‌کنم که ما فوتبالی قوی جلوی تراکتور بازی کردیم و اتفاق خوبی برای آن‌ها افتاد و به تراکتوری‌ها تبریک می‌گویم. ما باید درس بگیریم و سعی کنیم این روند را برگردانیم.

وی در پایان درباره دریافت ۶ گل در دو بازی، خاطرنشان کرد: ما روی اشتباهات و اتفاقات در دو بازی گذشته خیلی ضرر کردیم و باید فکر کرده و بررسی کنیم و این مشکل را تا جایی که ممکن است حل کنیم. تیم‌های من معمولاً به راحتی گل نمی‌خورند، ولی امروز این اتفاق افتاد و باید فکر کنیم که چه کاری می‌توانیم انجام دهیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *