خمز: تیم دیگری نمی‌تواند در اراک به آلومینیوم ۴ گل بزند/ اهل اتلاف وقت نیستیم

19:52 - 13 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۷۶۹
دسته بندی: ورزشی ، فوتبال
خمز: تیم دیگری نمی‌تواند در اراک به آلومینیوم ۴ گل بزند/ اهل اتلاف وقت نیستیم
سرمربی تیم تراکتور گفت: اصلاً فکر نمی‌کردم با نتیجه ۴ بر صفر از این زمین بیرون بیاییم.

خبرگزاری میزان - پاکو خمز پس از برتری ۴ بر صفر تیم تراکتور مقابل آلومینیوم اراک در هفته هفتم لیگ برتر اظهار داشت: فکر نمی‌کردم با این نتیجه بازی را ببریم. در واقع اصلاً فکر نمی‌کردم با نتیجه چهار بر صفر از این زمین بیرون بیاییم. آلومینیوم تیم خوبی است و سخت است اینجا نتیجه گرفتن. فکر نمی‌کنم تیم دیگری بتوند اینجا با این نیتجه پیروز شود. آلومینیوم تیم خوبی است، ولی بچه‌ها به خوبی بازی را درک کردند و توانستیم پیروز شویم.

وی درباره اینکه به نظر می‌رسد در پایان بازی پس از دست دادن با مجتبی حسینی اقدام به کری‌خوانی کرده است، گفت: نه، هیچ چیزی نبود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور در پاسخ به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه شرایط تیم او در هفته‌های اخیر تغییر کرده است و به نظرش در صورت صعود تراکتور به مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، این تیم می‌توانست نتایج خوبی بگیرد، یادآور شد: الان نمی‌توانم در این مورد بگویم چه اتفاقی می‌افتاد. ما در لیگ و جام حذفی هستیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم بهترین نتیجه را در این دو جام بگیریم، اما نمی‌توانم درباره لیگ قهرمانان آسیا چیزی بگویم.

خمز در واکنش به یادآوری این موضوع که تمام ابزار‌ها برای قهرمانی تراکتور آماده است و طرح این پرسش که «با این اوصاف سرخپوشان تبریزی می‌توانند قهرمانی را کسب کنند؟»، تصریح کرد: من پیشگو نیستم که بگویم در لیگ برتر چه اتفاقی خواهد افتاد. ما الان نتایج خوبی می‌گیریم، ولی در لیگ بلندمدت من نمی‌توانم از الان بگویم در آینده چه اتفاقی می‌افتد. بچه‌ها الان با هم هماهنگ شدند. شاید، چون بازیکنان جدید زیادی داشتیم کار در یکی دو بازی اول سخت بود. کمی زمان برد تا بازیکنان خودشان را با سبک بازی ما وقف دهند. الان همه چیز خوب و باب میل ماست، ولی باید ببینیم در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم.

وی در واکنش به اتلاف وقت بازیکنان تراکتور، گفت: ما تیمی نیستم که هیچ وقت، وقت تلف کنیم. هیچ وقت دوست ندارم این کار را انجام دهیم، ولی ظاهراً در ایران خیلی تیم‌ها سعی می‌کنند وقتی جلو هستند این کار را کنند. ما چیزی را که در قانون نیست، انجام نمی‌دهیم، اما فکر می‌کنم در چند مورد بازیکنان حریف خطا کردند و حتی با آرنج ضربه زدند، اما داور تیم حریف را جریمه نکرد. به خاطر همین هم خطا‌ها ادامه پیدا کرد و طبیعی است وقتی بازیکنان ضربه می‌خورند روی زمین بیفتند، ولی فکر نمی‌کنم کسی وقت تلف کرده باشد

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *