پیام امیرعبداللهیان به سردار رادان به‎مناسبت هفته نیروی انتظامی

16:48 - 13 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۷۵۱
پیام امیرعبداللهیان به سردار رادان به‎مناسبت هفته نیروی انتظامی
وزیر امور خارجه در پیامی خطاب به سردار سرتیپ رادان، نوشت: نیروی انتظامی مقتدر جمهوری اسلامی ایران همدوش دیگر حافظان امنیت کشور، امنیت و آرامش را برای ملت ایران به ارمغان آورده است.

خبرگزاری میزان - حسین امیرعبداللهیان وزیر امور خارجه کشورمان با انتشار پیامی خطاب به فرماندهی کل نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، هفته نیروی انتظامی را تبریک گفت.

متن پیام وزیر امور خارجه کشورمان به شرح زیر است:

برادر گرامی؛ سردار سرتیپ احمدرضا رادان
فرمانده کل محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

سلام علیکم 
نیروی انتظامی مقتدر جمهوری اسلامی ایران که به فرموده مقام معظم رهبری یکی از ستون‌های اصلی حفظ امنیت در کشور در سراسر شهر‌ها و مرز‌های ایران عزیز است، همدوش دیگر حافظان امنیت کشور، امنیت و آرامش را برای ملت شریف و نجیب ایران به ارمغان آورده و خون‌های پاک و جان‌های شیرینی را در مسئولیت خطیر دفاع از امنیت کشور تقدیم نموده است.

امروز برغم جنگ ترکیبی دشمنان برای القای ناامنی در کشور و مخدوش نمودن چهره مقتدر حافظان امنیت، جمهوری اسلامی ایران همچنان همانند ستون ثبات و امنیت در منطقه و قهرمان و پیشتاز مبارزه با تروریسم و قاچاق مواد مخدر بوده و نقش بی بدیلی در ثبات، امنیت و آرامش منطقه و جهان داراست.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای حافظ امنیت ملت و مرز و بوم ایران اسلامی، هفته نیروی انتظامی را خدمت جنابعالی، کلیه فرماندهان و پرسنل خدوم، مقتدر و فداکار نیروی انتظامی تبربک عرض می‌کنم.

حسین امیرعبداللهیان
وزیر امور خارجه

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *