بازهای آسیایی هانگژو

رنگرز: باید ۴ مدال طلا می‌گرفتیم/ بضاعت کشتی فرنگی بیشتر از اینهاست

14:25 - 13 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۷۴۳
رنگرز: باید ۴ مدال طلا می‌گرفتیم/ بضاعت کشتی فرنگی بیشتر از اینهاست
سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی گفت: فاصله کوتاه مسابقات جهانی و بازی‌های آسیا باعث شد تا ۲ مدال طلا دست نیاوریم

خبرگزاری میزان - حسن رنگرز، سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی بعد از کسب ۲ مدال طلا در روز پایانی بازی‌های آسیایی اظهار داشت: برای مردم ایران که شایسته‌ترین مردم روی زمین هستند این کمترین اتفاق است. در پیشگاه مردم مدال نه، بلکه باید جان بدهیم.

وی ادامه داد: دیشب، شبِ سختی را گذراندم؛ روز گذشته هم باید ۲ مدال طلا می‌گرفتیم، اما فاصله کوتاه مسابقات جهانی و این مسابقات، سختی ریکاوری و سطح بالای رقابت‌ها و حجم بالای سرمایه‌گذاری کشور‌هایی مانند چین، کره و ژاپن، همه و همه کار را سخت کرد.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی تصریح کرد: خوشحالم یکی از بهترین نتایج بازی‌های آسیایی را گرفتیم. اگر قرعه میثم دلخانی به شکل دیگری بود و داور مهربانانه‌تر عمل می‌کرد، هر ۶ دلاور ما می‌توانستند مدال‌آور باشند. 

حسن رنگرز بیان کرد: امیدوارم مردم این مدال‌ها را از فرزندان خود بپذیرند؛ برگ سبزی است تحفه درویش. البته بضاعت کشتی فرنگی بیش از اینهاست. امیدوارم این روند در کشتی آزاد تقویت شود و مدال‌های طلای ما، کاروان را به جایگاه واقعی خود نزدیک کند.

وی افزود: اصولاً در المپیک و بازی‌های آسیایی بارِ مدال‌آوری را کشتی بر عهده دارد. امیدوارم وزنه‌برداری، کاراته، کشتی آزاد، اسکیت و شطرنج هم اتفاقات خوب و شگفتی خلق کنند. بضاعت ورزش ما ایستادن در جایگاه یازدهم نیست، ظرفیت و پتانسیل ورزشکاران ما بیش از این است. هرچند به سختی مسیر قهرمانی را طی می‌کنند، اما وقتی اینجا هستند سفیر ورزش کشور و نماینده مردم هستند و از جان مایه می‌گذارند.

سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی خاطرنشان کرد: مردم بدانند ورزشکاران به هیچ عنوان کم فروشی نمی‌کنند، اما همه کشور‌ها سرمایه‌گذاری کردند. همه این‌ها متعلق به مردم و مربیان سازنده است. وظیفه دارم از فدراسیون کشتی به سبب امکاناتی که فراهم کرده تشکر کنم. بهترین زیر ساخت و امکانات را داریم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *