بازی‌های آسیایی هانگژو

لبیب: به خاطر بی‌تجربگی مدال نگرفتم

11:10 - 13 مهر 1402
کد خبر: ۴۷۳۷۶۹۹
دسته بندی: ورزشی ، سایر حوزه ها
لبیب: به خاطر بی‌تجربگی مدال نگرفتم
ملی‌پوش دوچرخه‌سواری گفت: حریفانم ۱۰ برابر من در تورنمنت‌های بین‌المللی مسابقه می‌دهند و من به دلیل بی‌تجربگی مدال نگرفتم.

خبرگزار میزان - علی لبیب پس از کسب عنوان چهارمی در مسابقات دوچرخه سواری جاده بازی‌های آسیایی هانگژو اظهار داشت: امروز یک مسابقه سخت و نفس‌گیری را داشتم. مسیر ۲۱۰ کیلومتری را رکاب زدم. علی رغم تلاش زیادی که کردم به مقام چهارم رسیدم. به خاطر نگرفتن مدال ناراحت هستم.

وی افزود: وقتی تیم‌های دیگر را نگاه می‌کردم آن‌ها با ترکیب کامل چهار نفره در مسابقه حضور داشتند. در رشته دوچرخه سواری، کار تیمی اهمیت زیادی دارد. چرا که در مسیر طولانی کار تیمی کمک بزرگی به نفر هدف برای کسب موفقیت می‌کند.

لبیب اضافه کرد: ۲۱ سال سن دارم و این اولین تجربه حضورم در بازی‌های آسیایی است. یکی از دلایلی که باعث شد به مدال نرسم، بی‌تجربگی بود. حریفانم ۱۰ برابر من در تورنمنت‌های بین‌المللی مسابقه داده، به پختگی لازم رسیده‌اند و می‌دانند در شرایط خاص چه کاری انجام دهند. از کادرفنی و زحمات‌شان تشکر می‌کنم.

ملی‌پوش دوچرخه‌سواری خواستار حمایت بیشتر از این رشته برای حضور در مسابقات بین‌المللی شد و خاطرنشان کرد: تا دوره بعدی بازی‌های آسیایی سه سال زمان باقی مانده و امیدوارم فدراسیون، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک سرمایه گذاری ویژه‌ایی برای حضور تیم ملی دوچرخه‌سواری در تورنمنت‌های خارجی انجام دهند. در این صورت اگر با تیم کامل به دوره بعدی بازی‌های آسیایی اعزام شویم قول می‌دهم یکی از رشته‌های پرمدال کاروان ورزش ایران باشیم.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *