واگذاری ۱۹ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو از فردا آغاز می‌شود

۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۲۲:۱۱:۰۲
کد خبر: ۴۷۳۷۳۳۵
دسته بندی‌: اقتصاد ، صمت و کشاورزی
واگذاری ۱۹ هزار و ۷۰۰ دستگاه خودرو از فردا آغاز می‌شود
مدیرعامل شرکت ایران خودرو گفت که خودرو‌های موجود در پارکینگ که فاکتور و وجه آن‌ها از مردم دریافت شده است از فردا واگذار می‌شود.

خبرگزاری میزان - علیمردان عظیمی در اظهاراتی در حاشیه بازدید مسئولان سازمان ملی استاندارد از پارکینگ ایران خودرو گفت: به علت اینکه براساس ماده ۱۰ قانون ساماندهی صنعت خودرو باید یک و نیم درصد از قیمت این خودرو‌ها را برای مجوز شماره گذاری پرداخت می‌کردیم، مشکلی در این خصوص داشتیم که برطرف شد و از فردا این خودور‌ها تحویل مشتری می‌شوند.

وی ادامه داد:حدود ۱۳ هزار دستگاه خودروی دیگر در پارکینگ داریم که به خاطر تغییرات جدید ایمنی و رفاهی، باید برای آن‌ها قیمت جدید از سوی شورای رقابت اعلام شود که مشخصات این خودرو‌ها برای شورای رقابت ارسال شده و ما منتظر مصوبه این شورا هستیم.

مدیرعامل شرکت ایران خودرو گفت: خودرو‌های موجود در پارکینگ‌ها اغلب پلاک شده و متعلق به مردم است، این تصور که با انباشت این خودرو‌ها در پارکینگ می‌توانیم قیمت بالاتری از مشتری دریافت کنیم، اشتباه است، زیرا حتی اگر شورای رقابت بخواهد قیمت را تغییر دهد، مشمول این محصولات نمی‌شود. از طرفی، خودرو‌های موجود فاکتور شده اند و قیمت آن‌ها از قبل مشخص است.انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *