بازی‌های آسیایی هانگژو

مجللی: در شروع کار از مدال جا ماندیم/ برای کسب بهترین نتیجه آمده‌ بودیم

۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۶:۱۰
کد خبر: ۴۷۳۷۱۵۲
دسته بندی‌: ورزشی ، سایر حوزه ها
مجللی: در شروع کار از مدال جا ماندیم/ برای کسب بهترین نتیجه آمده‌ بودیم
مربی تیم ملی آب‌های آرام بانوان گفت: بعد از مسابقات باید نقاط ضعف و قدرت‌مان را بررسی کنیم تا بدانیم در چه بخش‌هایی باید بیشتر کار کنیم.

خبرگزاری میزان - فینال رقابت‌های آب‌های آرام بازی‌های آسیایی هانگژو امروز (دوشنبه) در مرکز ورزش‌های آبی فویانگ دنبال شد و ملی‌پوشان ایران در ۶ ماده با حریفان به رقابت پرداختند. هیوا افضلی و مائده شورگشتی در کانوی دونفره ۵۰۰ متر هفتم شدند و هدیه کاظمی و الناز شفیعیان در کایاک دونفره ۵۰۰ متر بانوان به رتبه پنجم رسیدند. 

مهسا مجللی مربی تیم ملی آب‌های آرام بانوان درخصوص نتایج کسب شده در سومین روز رقابت‌های آب‌های آرام و شروع نه‌چندان خوب نمایندگان ایران گفت: متاسفانه امروز در شروع کار از مدال جا ماندیم، اما ورزشکاران‌مان یک سال و ۸ ماه است که زیر نظر پدرو سنا سرمربی تیم کار کرده‌اند. برای کسب بهترین نتیجه به مسابقات آمده‌اند و قطعا تمام تلاش خود را به‌ کار گرفتند تا به مدال برسند، اما همه کشور‌ها تمرین کرده‌اند و برای مدال اینجا هستند. 

وی افزود: ورزشکاران ما با تمام وجود جنگیدند، اما آن‌چه باید اتفاق می‌افتاد و مدالی که دوست داشتیم آن را کسب کنیم (در بخش بانوان و نیز در برخی از ماده‌های آقایان) اتفاق نیفتاد. در بخش بانوان در رقابتی سخت دو عنوان پنجم و هفتم را کسب کردیم و امیدوارم فردا روز ما باشد.

وی در پاسخ به‌ این‌ سوال که در بخش بانوان به دنبال چه نتیجه‌ای بود که محقق نشد، خاطرنشان کرد: هر کسی اینجاست به دنبال مدال است. حتما رقبا از ما بهتر کار کرده‌اند. بعد از مسابقات باید با حضور سرمربی، مربیان و کمیته نقاط ضعف و قدرت‌مان را بررسی کنیم تا بدانیم در چه بخش‌هایی باید بیشتر کار کنیم تا نتیجه بگیریم و برای آینده چه کاری باید انجام دهیم. ان‌شاالله در آینده شاهد اتفاقات بهتری باشیم و فردا هم روز قایقرانان‌مان باشد.

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *