فراخوان نخستین مرحله کارآموزی مشاغل سینمایی

۰۹ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۷:۰۳
کد خبر: ۴۷۳۷۰۷۱
فراخوان نخستین مرحله کارآموزی مشاغل سینمایی
نخستین مرحله کارآموزی و کاریابی سینمایی باهدف شناسایی، جذب، تربیت و توسعه نیروی انسانی مورد نیاز در مشاغل سینمایی در باشگاه فیلم سوره برگزار می‌شود. 

خبرگزاری میزان- طبق اعلام روابط عمومی باشگاه فیلم سوره، باشگاه فیلم سوره که پیش از این، در شناسایی و توانمندسازی کارگردانان و فیلمنامه نویسان برای سینمای داستانی، نام شناخته شده‌ای شده است، در آستانه دهمین سالگرد تاسیس خود، فصل جدیدی از فعالیت‌هایش را آغاز کرده که در سایر مشاغل حرفه‌ای سینما، چهره‌های جدیدی را شناسایی و معرفی بکند. 

باشگاه فیلم سوره برای چندین پروژه شامل فیلم سینمایی، فیلم کوتاه، تله‌فیلم و سریال در رشته‌های تخصصی فیلم‌برداری، صدابرداری، دستیاری کارگردان، تدوین، تولید و تدارکات، صحنه و لباس و گریم کارآموز می‌پذیرد. 

کارآموزی در مشاغل سینمایی با شناسایی افراد جویای کار و مستعد از طریق مصاحبه شروع می‌شود و برگزیدگان بعد از آموزش مهارت‌های مورد نیاز نزد اساتید حرفه‌ای و فعال در سینمای ایران، به پروژه‌های تولید فیلم معرفی خواهند شد. یک ماه ابتدایی کار در این پروژه‌ها به‌صورت کارآموزی و بدون حقوق و پس از آن دارای حقوق و دستمزد خواهد بود. 

علاقه‌مندان و متقاضیان جهت ثبت‌نام می‌توانند به نشانی اینترنتی باشگاه فیلم سوره www. sourehfilm. ir/karamuzi مراجعه نمایند. 
انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *