اعلام اسامی ۱۲ کاندیدای نهایی ریاست هیات فوتبال تهران

۰۸ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۴:۱۰
کد خبر: ۴۷۳۶۸۴۰
دسته بندی‌: ورزشی ، فوتبال
اعلام اسامی ۱۲ کاندیدای نهایی ریاست هیات فوتبال تهران
رئیس کمیته امور استان‌های فدراسیون درباره برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران به نکاتی اشاره کرد.

خبرگزاری میزان - به گزارش سایت رسمی فدراسیون فوتبال، طهمورث حیدری در ابتدا گفت: مقدمات لازم جهت برگزاری انتخابات هیات فوتبال استان تهران در چند هفته گذشته انجام شده است و اکنون با حمایت رییس فدراسیون و اهتمام دبیر کل محترم زمان برگزاری این انتخابات نیز مشخص شده است.

وی افزود: انتخابات هیات فوتبال استان تهران راس ساعت ۱۵:۰۰ روز سه‌شنبه هجدهم مهرماه با رعایت کامل مفاد اساسنامه هیات فوتبال استان‌ها برگزار خواهد شد. در این انتخابات، آقایان علی ایلکا، علی روزبهانی، عباس زواره، مهرداد سراجی، علیرضا سهرابی بالسینی، محمدعلی خالقی راد، مجید کیومرثی، اسماعیل گودرزی، سید میرشاد ماجدی، سهیل مهدی، مهدی ملک آباد و علیرضا یزدانی ۱۲ نامزد نهایی هستند.

حیدری در پایان تصریح کرد: از همه عزیزانی که با حضور در این انتخابات باعث ایجاد رقابت شده اند و تنور انتخابات را گرم نگهداشتند تقدیر و تشکر می‌کنم. همچنین از اهتمام و همکاری احمدرضا براتی سرپرست هیات فوتبال استان تهران، اعضای کمیته انتخاباتی هیات فوتبال استان تهران به طور ویژه آقایان محمد هدایتی و تیموری دبیر هیات فوتبال استان متشکرم. امیدوارم هر یک از نامزد‌های فوق الذکر که موفق به کسب اکثریت آرا می‌شود، در تحقق برنامه‌های ارائه شده خود نهایت تلاش را به کار بگیرد و در جهت رشد و توسعه فوتبال استان تهران گام‌های اساسی اساسی برداشته و موفق باشد.

 

انتهای پیام/


ارسال دیدگاه
دیدگاهتان را بنویسید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *